Atsiminimų paroda „Mano vaikystės Kalėdos“

Kas gi iš mūsų jau spėjo pamiršti tuos jaukius Kalėdinius rytus vaikystėje? Namus, kvepiančius sausainiais, dovanas ir nuolatinį norą pagaliau sutikti Kalėdų senelį? Sugrįžti į vaikystę smagu mums visiems, o dabar tai galima padaryti ne vien tik savo prisiminimų galia.

Nors skirtingose šeimose šiek tiek ir skyrėsi Kalėdų šventimas ir laukimas, tačiau yra bendrų bruožų, kurie visada sugrąžins mus į nerūpestingą vaikystę. Daugelis pritars, kad patys ryškiausi atsiminimai susideda iš močiutės keptų pyragų, šventinių filmukų, gražios Kalėdinės eglės ir trokštamų dovanų.

Kviečiame atvykti į parodą „Mano vaikystės Kalėdos“, kur Jums bus suteikta proga tiesiog jaukiai pabūti ir prisiminti senus gerus jausmus. Ateiti galite ne tik su šeima ar draugais, bet ir su kolegomis ar tolimais giminaičiais. Jūsų vaikams taip pat ši paroda labai patiks. Jie pamatys, kad senosios Kalėdų tradicijos dar labai dažnai sutampa su šiuolaikinėmis.

Parodoje galėsite pamatyti šventinius eglutės žaisliukus, kuriuos dovanojo įvairios kauniečių šeimos. Žaisliukai mena net 20 amžiaus pradžią. Paroda veiks iki pat sausio 6 dienos, nepraleiskite progos jaukiai pasibūti! O jei turite senovinių eglės žaisliukų – siūlome juos padovanoti muziejui.

Parodos laikas: iki 2019 sausio 6 dienos.

Parodos trukmė: 37 dienos.

Parodos vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Rotušės al. 15, Kaunas.