Koncertas „Jaunas kraujas“

Per visą šį Kalėdinį šurmulį, siūlome Jums šiek tiek atsikvėpti ir, dėmesio, roko muzikos stiliaus mylėtojams, atvykite į šaunų jaunųjų grupių koncertą. Projektas „Jaunas kraujas vyksta ne pirmą ir nepaskutinį kartą. Šių koncertų tikslas – supažindinti publiką su naujai iškeptomis roko grupėmis. Taip ne tik Jūs galite išgirsti naujų, dar neatrastų muzikos kūrinių, bet ir patys atlikėjai tapti žinomesniais.

Šį kartą koncerte „Jaunas kraujas“ bus galima pamatyti šias roko grupes:

  • Morri. Ši grupė atlieka šiuos muzikos stilius: rnb, post-latin, progressive ir stoner. Ši muzikos grupės yra tarsi eksperimentinė, tačiau labai išsiskiria savo kitoniškumu, kadangi kiekvienas jų kūrinys yra tarsi iš skirtingų pasaulių. Grupė pradėjo kurtis 2017 metais, kai dar tada mažai vienas kitą pažįstantis jaunuoliai suprato, kad jiems pakeliui.
  • Džemas. Grupė prijaučia indie, alternative ir grunge muzikos stiliams. Grupė susibūrė vos prieš metus, tačiau jau vis dažniau rengia įvairius koncertus ir renkasi savo gerbėjų ratelį. Muzikinius kūrinius atlieka vokalas R. Sadauskas, I. Karbauskas, bosas – G. Repčenkaitė ir būgnai – Ž. Uckus.
  • Pound Below. Grupė atlieka grunge ir alternative muzikos stiliaus kūrinius. Ši grupė dar gana nauja, atrodo be jokių didelių perspektyvų, tačiau, kaip žinote, kai didėja gerbėjų būrys – keičiasi ir perspektyvos. Išgirskite patys gyvai ir nuspręskite!

Kviečiame nepasididžiuoti ir žvarbų gruodžio šeštadienį praleisti įdomiame koncerte, taip parodydami susidomėjimą naujai besikuriančioms grupėms. Galbūt jau po šio vakaro turėsite naują mylimiausią roko grupę?

Koncerto laikas: gruodžio 22 diena, 21 valanda.

Koncerto trukmė: 2 val. 50 min.

Koncerto vieta: Naktinis klubas „Lemmy“, Girstupio g.1, Kaunas.