„Pasivaikščiojimai po Kauną“ – fotografijų paroda

Jau nuo sausio 9 dienos visi kauniečiai yra maloniai kviečiami apsilankyti unikalioje fotografijų parodoje „Pasivaikščiojimai po Kauną“. Šią parodą surengė jaunas architektas Arvydas Čiukšys, kuriam Kaunas – ypatingas miestas, nes visada galima atrasti laiko pasivaikščioti po jį ir fotoaparatu užfiksuoti pačius įdomiausius miesto vaizdus.

 

Kaunas – nuostabus miestas, tam juk gali pritarti kiekvienas miesto gyventojas. O atėjus į šią parodą kauniečiai galės iš naujo atrasti savo gimtąjį miestą spalvingose fotografijose. Viešoje erdvėje šios fotografijos susilaukė tikrai didelio dėmesio, todėl buvo nuspręsta surengti puikią parodą, kad kiekvienas kaunietis ar miesto svečias turėtų galimybę pamatyti visas nuotraukas.

 

Architektas Arvydas Čiukšys baigė Vilniaus dailės akademiją ir ruošė projektą apie medinius namus Panemunės rajone. Vėliau besilankydamas Olandijoje susidomėjo turistiniu miesto fotografavimu. Būtent nuo tada ir kilo meilė Kaunui, bei idėja viską įamžinti fotografijose. Tuo metu buvo nemažai laiko vaikščioti po miestą, nors iš pradžių minčių fotografuoti net nebuvo, bet greitai viskas pasikeitė.

 

Parodos laikas: nuo sausio 9 dienos.

Parodos trukmė: 23 dienos.

Parodos vieta: Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų gatvė 2, Kaunas.