Aurio Radzevičiaus parodos „Nežinomas autorius: tapybos objektai procese“ uždarymas

Šių metų rugsėjo 13 dieną, sekmadienį, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerijoje (adresas K. Donelaičio g. 16, Kaunas) kviečiame į Aurio Radzevičiaus parodos „Nežinomas autorius: tapybos objektai procese“ uždarymą.

Aurio Radzevičiaus paroda
Aurio Radzevičiaus paroda

17.00 valandą vyks spaudos konferencija, o nuo 18.00 valandos A. Radzevičius skaitys tekstus kartu su punk rock impro grupe „Nepakavota Birutė“.

Nežinomas autorius, kurį pristato A. Radzevičius, yra diplomuotas scenografas, poetas, muzikantas, režisierius, laisvas menininkas, legendomis apipinta asmenybė, turėjusi ir tebeturinti pagrįstų ambicijų (at)vaizduoti tapybą, koketuoti su ja, kalbėtis su ja, įdaiktinti ją ir vėl išlaisvinti.

Parodoje pristatoma ketvirčio amžiaus, ir lygiai pusė paties nežinomo autoriaus dabartinio amžiaus ‒ 25 metų trukmės ‒ kūryba. Vienok, tai jokiu būdu nėra retrospektyva, atsiskaitymas, o kūrybinės kelionės, klajonės, klejonės ir t.t. proceso dokumentas. Beje, paroda nėra statiška, fiksuota ‒ objektų, artefaktų, kūrinių, veiksmų vieta, seka, padėtis ir statusas gali kisti, vieni kūriniai gali atsirasi, kiti ‒ būti pašalinti ir t.t.

Paroda veikia nuo šių metų 08.13 iki 09.13 dienos.

Maloniai kviečiame apsilankyti.