Baldai ir pinigų klausimas norint atnaujinti būstą

sekcijos

Ruošiantis pirkti naujus baldus gali natūraliai kilti klausimas apie pinigus. O kurgi nekyla klausimų apie juos, ar ne?.. Nors pinigai yra kontrastinga tema, kalbant apie naujas kėdes ar stalą paprastai sutinkama: būtų gerai ir apsipirkti, ir pernelyg daug neišleisti. Ar tai įmanoma? Bandome išsiaiškinti.

Pradėsime nuo paprastos tiesos: kadangi parduotuvėse asortimentas nekuklus (tai sakome pačia geriausia prasme, turėdami galvoje gausią pasiūlą), yra įvairių kainų. Viena sofa gali būti dvigubai pigesnė ar brangesnė už kitą. Ir, priklausomai nuo turimo biudžeto bei poreikių, pasirenkamas vienoks ar kitoks – pigesnis ar brangesnis – variantas.

Išskirtina keletas punktų, susijusių su kainomis ir piniginės neištuštinančiu apsipirkimu:

  • Naudinga pasižvalgyti internete. Štai elektroninėje parduotuvėje Baldusale.lt rasite ne tik dailių, interjerą puošiančių, bet ir patraukliai įkainotų sekcijų. Tuo įsitikinti galite čia: https://www.baldusale.lt/sekcijos.
  • Kitas aspektas – konstruktyvi, netrumpa paieška. Gal ir norėtųsi per vieną vakarą išsirinkti baldus namams, bet ar ne tikslingiau skirti daugiau laiko? Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte kelerius metus vien tik žvalgytis ir galvoti, kad „kada nors“ namie bus dailiau ir komfortiškiau.
  • Ir trečias dalykas – nuolaidos. Taip, apie jas esame prisiklausę visko: nesąžininga, nenaudinga… Bet renkantis sekcijas ar kitus baldus internete pastebimas vienas privalumas. Čia galima pasidairyti turint laisvą minutę, vadinasi, yra kur kas lengviau sekti situaciją. Palyginkime su „įprastu“ apsipirkimu. Tarkime, prieš pusmetį lankėtės mieste esančioje parduotuvėje ir pamatėte ten gražią sekciją. Ji buvo įkainota 469 eurais. Po poros mėnesių vėl apsilankėte, pamatėte tą patį baldą, tik tuomet kaina jau 499. Ir užsukote dabar. Ir štai… 499 virtę 469 su prierašu „akcija“. Veikiausiai sutiksite, kad šitoks nuolaidų modelis būtų nesąžiningas. O kai žvalgotės po interneto platybes, tampa gerokai paprasčiau susigaudyti, kur tiesa, o kur melas, kuri nuolaida tikra, o kuri nelabai…

Derinys, apie kurį svajojama

Kiekviename kambaryje dailūs baldai? Ne tik estetiški, bet ir praktiški? Toks variantas nėra tik svajonė. Tai visiška realybė. Kadangi šiais laikais pasiūla turtinga, tai patraukliai apsipirks nemažai pirkėjų, nepaisant, ko konkrečiai ieško. Juk ir stalų, ir kėdžių, ir lovų – ištisa gausybė. Tai puiki žinia planuojantiems statyti būstą. Ši žinia neliūdina ir ketinančių atlikti remontą. Ir net jeigu jūsų planuose nėra jokių remontų, tiesiog ieškote naujo minkšto kampo, kuris tiktų svetainėje, galima beveik garantuoti, kad paieškos bus vaisingos.

Pakartoti mintį apie akcijas taip pat verta. Jeigu tai sąžininga nuolaida, apsipirkimas įgauna dar malonesnį atspalvį.

Yra toks posakis „aukso vidurys“. Tai tarsi didelis laimikis. O pirkėjai šią frazę interpretuotų kaip puikų kainos ir kokybės santykį. Toks įmanomas parduotuvėje „Baldų salė“. Jeigu metas atsinaujinti, tai čia apsilankyti rekomenduojama (ir ne tik dėl sekcijų). Derinys, apie kurį svajojama, čia pasiekiamas lengviau.