Rudenį kauniečiai kviečiami į nemokamas mankštas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius nemokamai mankštintis. Visą rugsėjį ir spalį vyks šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai ir tai chi mankštos. Kviečiame registruotis!

Šiaurietiškasis ėjimas – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma. Jis tinka bet kurio amžiaus žmonėms, bet kuriuo metų laiku. Tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ir efektyvi mankšta – einant gerai įvaldyta technika galima panaudoti iki 90 procentų raumenų. Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai nuo rugsėjo 4 dienos vyks kiekvieną penktadienį 10.00 valandą prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo šalia Ąžuolyno. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-37) 454 717 arba el. paštu [email protected]. Esant blogam orui užsiėmimai nevyks.

Šiaurietiškas ėjimas kaune
eagleadventureexperiences.com nuotr.

Tai chi mankštų esmė – kūno ir sąmonės atpalaidavimas. Ši fizinio aktyvumo rūšis – nepaprastai stipri priemonė, padedanti tobulinti kūną ir dvasią. Tai – pozų, meditacinės technikos ir grakščių judesių darni visuma. Tai chi mankštos nuo rugsėjo 2 dienos iki lapkričio 1 dienos vyks kiekvieną trečiadienį ir sekmadienį 12.00 valandą Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“, P. Kalpoko g. 1-26. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 698 13255 arba el. paštu [email protected]. Vietų skaičius ribotas.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina kauniečius rūpintis savo sveikata ir pasinaudoti galimybe nemokamai pasimankštinti!