Butai: nauja ar sena statyba? Renkamės geriausius

Daugeliui lietuvių svarbiausia gyvenime yra rasti savo namus. Tokius, kurie jiems kelia tik pačias geriausias emocijas, tokius, kurie yra šilti bei jaukūs. Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia naujos statybos butai Vilniuje, kadangi tai yra labai puiki investicija, kuri leidžia ne tik gyventi svajonių namuose, tačiau taip pat ir džiaugtis, kad tokio būsto akina – visada auga.

Sena statyba – ne tokia ekonomiška

Daugeliui žmonių patinka naujos statybos butai dėl to, kad jie yra ne tik erdvesni, tačiau taip pat džiugina ir pigesnis jų išlaikymas. Žinoma, išlaikymo kaštai yra labai įvairūs, tačiau faktas yra tai, kad vien šildymas kainuoja kur kas pigiau.

Natūralu, kad jau geriau mokėti daugiau už patį būstą, tačiau vėliau džiaugtis, kad vėliau jo išlaikymas bus kur kas pigesnis. Taip pat daugeliui svarbu, kad tokie namai, kurie yra energiškai geresnės klasės taip pat dažniausiai yra ir ekologiškesni. O norisi, kad gyvenimas neturėtų jokios blogos įtakos gamtai ir tuo pačiu – mums patiems.

Plati butų pasiūla

Džiugu, kad šiuo metu būstų pasiūla yra tokia plati. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tokius, kokie jiems labiausiai patinka. Kadangi naujos statybos daugiabučiai auga, atrodo, kasdien – Galima rasti tokius butukus, kurie Jums patinka labiausiai.

Svarbiausia yra neskubėti, kadangi tik tokiu atveju bus galima rasti savo svajonių namus. Žinoma, tai yra rizika, kadangi šiuo metu naujos statybos butai perkami labai skubiai ir dažna kol žmogus svarsto – geri pasiūlymai paprasčiausiai dingsta. Visgi, kai norisi tobulų namų – jų paieškoms reikia laiko.

Nauja – visada geriau. O gal ir pigiau?

Kai kurie galvoja, kad naujos statybos butai yra labai brangūs, tad paprasčiausiai nėra galimybės juos pirkti. Tai nėra visiškai tiesa. Nauja statyba taip pat įperkama daugeliui, o senos statybos butukai dažniausiai reikalauja tiek daug papildomų investicijų, kad galiausiai kaina tampa dar didesnė nei perkant naują statybą. Taigi, reikia skaičiuoti ir atsakingai vertinti savo poreikius.