Ekologiškesni sprendimai reklamos srityje

Tūrinė reklama yra populiari reklamos forma. Tokia reklama efektyvi ne tik dėl to, kad yra itin lengvai pastebima bei įdomu, tačiau ir dėl to, kad tokiu savo unikalumu pritraukia didelį kiekį žmonių, o tai yra labai svarbus reklamos tikslas. Tačiau, kaip ir bet kuri kita tūrinė priemonė, kuri dienos šviesą išvysta tik perėjusi įvairius gamybinius procesus, tūrinė reklama iki tol, kol yra pagaminama ir pasiekia klientų akis, turi gana neigiamą poveikį aplinkai. Taigi, mes, Ric Creative, tikime, kad norint gyventi saugiame ir švariame pasaulyje, privalu imtis veiksmų, užtikrinančių įvairių gaminių bei jų gamybos procesų tvarumą ir ekologiškumą. Mūsų tikslas, kai sukūrėme pirminį savo tūrinės reklamos gaminį, buvo išsiaiškinti, kokį neigiamą poveikį aplinkai ji sukuria. Negana to, daug analizavome, ieškojome alternatyvų. Būtent dėl to šiandien galime Jums pasiūlyti Ric Creative naujo dizaino ir pagal patobulintą technologiją sukurtą tūrinę reklamą, kurią jau dabar galite įsigyti ir naudoti savo vardui garsinti.

Ekologiškesnė pagal naujas technologijas sukurta tūrinė reklama yra visokeriopai draugiškesnė gamtai. Tai tokia reklama, kuriai gaminti sunaudojome kur kas mažiau plastiko – įprastai gaminant tūrines reklamas yra sunaudojamas ganėtinai didelis plastiko, žalingo aplinkai, kiekis. Negana to, pakeitus gamybinę technologiją, sumažėjo ir atliekų kiekis bei į aplinką išskiriamų toksiškų medžiagų kiekis. Svarbu paminėti ir tai, kad pakeitėme tokios reklamos gaminimą į jos spausdinimą 3D spausdintuvu – tai naujoviškas ir gana ekologiškas būdas gaminti ne tik įvairius gaminius, bet ir tūrinę reklamą.

Ric Creative – tai įmonė, kuri kasdien rūpinasi tvaraus pasaulio kūrimu, tad mums svarbu nuolat tobulinti savo gamybinius mechanizmu ir taip siekti sukurti kuo ekologiškesnį produktą, pasieksiantį Jūsų rankas. Dėl tokio mūsų požiūrio šiandien ir galime Jums pristatyti tūrinę reklamą, kurią gaminant buvo į aplinką išskirtas kur kas mažesnis kiekis gamtai kenksmingų anglies dioksido dujų, kurios, anot tyrėjų, sukelia vandenynų rūgštėjimo aplinkos apsaugos problemą. Taip pat buvo sumažintos energijos sąnaudos, sumažintas aplinkos rūgštėjimas, toksiškas poveikis aplinkai. Šios priežastys yra tik dalis priežasčių, leidžiančių suprasti, kad pakeitus gamybines specifikacijas, nauja gaminio versija yra kur kas ekologiškesnė.

Visgi dera prisiminti, kad mes galime tokias reklamas gaminti ir atnaujinti patobulinę daugybę kartų, tačiau taip prie tvarumo ir žiedinės ekonomikos prisidėsime tik dalinai – kitą dalį turite padaryti Jūs atsakingai pasirinkę gamintojus. Mes kviečiame užterštumą mažinti kartu – rinkitės Ric Creative ekologiškesnes tūrines reklamas!