Kokių spalvų baldai- tinkamiausi butui?

baldai

Jeigu norite savo mažą butą paversti jaukiu ir gražiu, baldus rinkites kurie yra šviesesni, gali būti ir peršviečiami, plonomis kojelėmis. Tinkamiausios yra: mėlyna, šviesiai žalia, šviesiai rausva kreminė ir švelniai pilka. Jei turite tik vieną aukštą, pasistenkite, kad tos pačios grindys būtų visuose kambariuoe- taip erdvė atrodys didesnė. Išnaudokite namų erdvę teisingai, kad lubos vizualiai atrodytų aukštesnės, įsigykite aukštai pakabinamas spinteles arba  aukštas lentynas iki lubų. Tam, kad jos neatrodytų per didelės, rinkites šviesių spalvų. Lentynos namuose, tai puikus sprendimas namų interjere, norint praktiškai išnaudoti savo erdves, susidėti savo kelionių suvenyrus mėgstamiausias knygas. Pakabinamos lentynos yra puikus sprendimas mažoms patalpoms.

Kaip sutaupyti vietos namuose?

Mažai žmonių išnaudoja namų kampus, nors tai tikrai yra labai patogu. Jeigu  įrengsite lentynas ar spinteles kampuose, galėsite ten paslėpti nemažai daiktų. Perkrauta  erdvė ne tik sumažina patalpos funkcionalumą,  bet  atrodo neestetiškai. Norint viso šito išvengti turi būti tinkami baldai namams, tokie kaip  spintos, komodos, lentynos, reguliarus daiktų peržiūrėjimas, dovanojimas ar pardavimas. Pasitelkę tinkamus baldus ar reguliariai peržvelgdami turimus daiktus, galite sutaupyti savo namuose  vietos. Juk perkrauta erdvė  ne tik nefunkcionalu, bet ir neatrodi patraukliai.

Kaip išsirinkti tinkamas spintas?

Universalus- pasirinkimas spintos, jos padeda efektyviai sutaupyti vietos namuose. Rekomenduojama šiuos baldus rinktis atsižvelgiant  į patalpų išplanavimą, jei kambario lubos itin aukštos, tuomet galima įsigyti aukštesnę spintą, kuri užpildytų daugiau erdvės. Spintos su stumdomomis durimis gali būti pritaikytos bet kuriame namo kambaryje. Galima pasirinkti spintos dydį, stilių, spalvą, tekstūrą, puošybos elementus. O taip pat pasirinkti paprastas ar įstiklintas dureles.