Dantų implantacija – kodėl ji yra būtina

Dantu implantacija

Ne kiekvieno žmogaus dantų būklė yra tobula – ir tikrai ne visuomet tai būna nulemta netinkamos ar atsainios dantų bei burnos priežiūros. Yra daugybė atvejų, kuomet žmonės savo dantimis rūpinasi nepriekaištingai, tačiau laikui bėgant vis tiek susiduria su įvairiomis rimtomis dantų problemomis, pvz., dantų praradimu. Tokios problemos sukelia didžiulį diskomfortą – tiek fizinį, tiek ir psichologinį. Todėl jei ir jūs susidūrėte su tokia rimta dantų problema ir šią akimirką svarstote pasinaudoti dantų implantacija (http://mmklinika.lt/project/dantu-implantai/), nedelsdami taip ir padarykite. Kuo greičiau jums bus atkurtas prarastas dantis, tuo greičiau galėsite susigrąžinti savo prarastą gražią šypseną ir pilnavertį gyvenimą. Kita vertus, nemanykite, kad tai kuo greičiau atlikti reikėtų tik dėl psichologinio ir estetinio aspekto. Todėl apie danties praradimo problemą reikėtų pakalbėti plačiau.

Taigi, visų pirma, jei nesinaudojama dantų implantacija, laikui bėgant šalia prarasto danties esantys dantys pradeda stumtis, tokiu atveju padidindami tarp kitų dantų esančius tarpus. Žinoma, kartu traukiasi ir prarasto danties ertmė, kadangi šalia esantys dantys ją po truputį užpildo. Tai yra labai daug rūpesčių sukelianti problema, kadangi jei ateityje nusprendžiama pasinaudoti dantų implantacija, pirmiausia prireikia pasitelkti papildomas priemones dantų atstatymui ir naujam atkurtam dančiui skirtos vietos suformavimui. Tai reikalauja papildomo laiko ir sukelia nemažai diskomforto, todėl norint tokių problemų išvengti, reikėtų nedelsti ir kreiptis į savo odontologus.

Taip pat svarbu paminėti, kad dėl prarasto danties sutrinka ir sąkandis. Ką jau kalbėti apie tai, kad prarastas dantis trukdo tinkamai kramtyti, todėl neretai sutrinka virškinimo sistema. Galiausiai svarbu atsižvelgti ir į didelį psichologinį diskomfortą, kuris yra tiesiog neišvengiamas, jei tenka daug ir dažnai bendrauti su aplinkiniais žmonėmis. Tai ypač problematiška, jei kasdienis darbas reikalauja betarpiško bendravimo, todėl jei ir jums visa tai nėra svetima, tikėtina, kad kasdien jusite labai didelį nerimą, įtampą ir patirsite daug streso, kuris neigiamai veiks jūsų psichologinę būseną ir bendrą sveikatą. Įvertinus visus šiuos neigiamus padarinius tampa aišku, kodėl tokiais atvejais yra reikalinga dantų implantacija.