Kodėl medinės durys – geriausias pasirinkimas?

Pasirinkti namams tinkamas duris gali būti rimtas iššūkis. Jeigu norite tikrai kokybiško varianto – tokiu atveju rekomenduojame įvertinti kuo daugiau veiksnių, kad variantas, kurį atradote, labiausiai tiktų Jūsų namams. Medinės vidaus durys dažniausiai įvardijamos kaip pats kokybiškiausias namų interjero kūrimo būdas. Plati pasiūla ir patraukli kaina tokiose svetainėse kaip kambariodurys.lt skatina naudotis virtualių prekybos vietų teikiama nauda.

Medis – seniai lietuvių pamėgtas pasirinkimas kad ir ką gamintų. Nieko keisto, kad renkantis duris taip pat pirmiausia įvertinamos medinės.

  1. Estetiškai patrauklios akiai. Medinės vidaus durys pirmiausia dažniausiai pasirenkamos dėl patrauklumo. Kadangi daugelis lietuvių iki šiol namuose dažniausiai naudoja medinius baldus ir apdailą, tad nieko keisto, jog ir durys pasirenkamos tokios, kurios derėtų prie bendro interjero.
  2. Ilgaamžės. Medinės durys yra ilgaamžės ir daugelis žmonių teigia, kad investicija į jas labai apsimoka. Jos gali tarnauti net kelis dešimtmečius. Tuo pačiu, daugelis įmonių parduodamos duris taip pat suteikia ir garantiją, kuris galima pasinaudoti tokiu atveju, jeigu gautas rezultatas Jūsų netenkins. Tiesiog durims sugedus jos visiškai nemokamai bus sutvarkytos.
  3. Tvirtos. Net ir labai stiprūs vaikai, net ir supykę suaugusieji bus neužtektini stiprūs, kad galėtų sugadinti medines duris. Pastarosios yra labai tvirtos ir puikiai saugo namus. Juk svarbu pasirinkti ne tik tvirtas lauko duris, tačiau tuo pačiu ir vidines. Gyvenimas savo namuose turi būti tarsi asmeninėje pilyje.
  4. Gali būti atsparios ugniai. Medinės durys taip pat gali būti atsparios ir ugniai. Gal skamba ir kiek keistai atsižvelgiant į tai, kad medis labai gerai dega, tačiau pastarasis yra padengtas tokia medžiaga, kuri padės be jokio diskomforto gyventi nebijant gaisro pavojaus.
  5. Įvairiapusės. Puiku ir tai, kad medžio gaminiai yra įvairiapusiai, taigi kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokį variantą, koks jam labiausiai tinka. Parduodamos ne tik standartinės durys, tačiau ir tokios, kurios gaminamos pagal individualius užsakymus.
  6. Nekeičia formos, nesideformuoja. Ilgą laiką sėkmingai įmontuos durys nekeičia savo formos ir padėties. Tai reiškia, kad galite būti ramus, jog dėl drėgmės arba kitų sąveikų jos gali kaip nors pakeisti savo išvaizdą.

Kaip pasirinkti kompaniją, kuri tiekia duris?

Medinės durys
inoustudio.com nuotr.

Kadangi šiuo metu duris parduoda labai daug įmonių – naudinga nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti atrasti Jums labiausiai tinkamas. Durų, kaip ir įmonės pasirinkimas – ilgas. Ieškoti rekomenduojame pagal šiuos kriterijus.

Kaina. Skirtingos įmonės savo duris įkainoja skirtingomis pinigų sumomis. Nusistatykite, kokią galite skirti ir pagal tai ieškokite, kurios įmonės paslaugomis pasinaudoti.

Patirtis. Kai kuriems pirkėjams gali būti labai svarbu tai, kad profesionalai turėtų ilgametę patirtį. Daugelis galvoja, kad tai geriausiai gali užtikrinti kokybę.

Pasirinkimas. kuo didesnis pasirinkimas – tuo platesnės galimybės atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Visgi, jeigu tiksliai žinote ko ieškote – tokiu atveju neverta dairytis po plačią pasiūlą teikiančias įmones.

Atsiliepimai. Internete jų labai daug ir kai kurie ne visai atitinka realybę. Visgi, perskaityti kelis komentarus tikrai verta, kadangi tai gali padėti susidaryti preliminarią nuomonę apie tam tikras įmones.