Dr. Stern ėdalai katėms

Katėms labai svarbi tinkama priežiūra. Joms reikia suteikti tinkamą gyventi erdvę, galimybę pailsėti ar pažaisti. Tačiau pagrindinis priežiūros komponentas – teisingas šėrimas kokybišku kačių ėdalu.  Ėdalo pasirinkimas iš tiesų didelis, tačiau kuris yra geriausias mūsų augintiniams? Prekyboje dažniausiai galima sutikti trijų rūšių kačių ėdalą  – sausas ėdalas, konservai (drebučiai ir paštetai) ir namuose randamas maistas, kuris vadinamas žaliuoju. Specialistų nuomone, geriausia kates šerti visaverčiu specializuotu ėdalu. Šiame straipsnyje kalbėsime apie Dr. Stern ėdalas katėms.  Šios linijos gamintojai siūlo tiek sausą ėdalą, tiek konservus. Tad apžvelkime pagrindinius Dr. Stern  firmos produktus.

Dr. Stern dešros katėms

Ėdalas katėmsDr. Stern  firma siūlo dešrą katėms su vištiena. Šioje dešroje mėsa ir jos produktai sudaro net  75% (vištienos min. kiekis 4%). Kita dalis – tai grūdinės kultūros, mineralinės medžiagos.

Dr. Stern konservai katėms

Dr. Stern gamina kelių rūšių konservus katėms. Tai gali būti konservai su vištiena, aviena ir kalakutiena; su lašiša ir krevetėmis. Galima rinktis  Dr. Stern konservus katėms su lašišos ir krevetės gabalėliais drebučiuose. Į šį ėdalą  įeina žuvis ir žuvies produktai (lašiša 4%), moliuskai ir vėžiagyviai (krevetės 4%). Taip pat konservuose yra mėsos ir jos produktų.

Kitas pasirinkimas  –   Dr. Stern konservai su avienos ir kalakutienos gabalėliais drebučiuose. Šiuo atveju ėdale yra mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (aviena 4%, kalakutiena 4%).

Konservuoti Dr. Stern paštetai

Paštetai – tai dar viena Dr. Stern ėdalo katėms rūšis. Siūlomi  konservuoti paštetai su lašiša ir upėtakiu,  jautiena ir kepenimis arba su vištiena. Tai labai vertingas ėdalas, turintis savyje visas būtiniausias katės sveikatai medžiagas. Kitas pasirinkimas  – Dr. Stern vištienos paštetas papildytas mineralinėmis medžiagomis. Taip pat Dr. Stern siūlo jautienos ir kepenų, lašišos ir upėtakio paštetus.

Apibendrinant, galima pasakyti, kad Dr. Stern ėdalų katėms rūšys turi savo privalumų ir trūkumų. Tad, siekiant geriausio rezultato, patartina renkantis Dr. Stern produktą pasitarti su šios srities žinovais – specializuotų kačių ėdalo parduotuvių konsultantais arba veterinarais. Taip pat patartina greta visaverčio kokybiško ėdalo, katei pateikti ir vandens, kuris padeda įsisavinti ėdalą bei pagerinti virškinimo procesą.