Edukacija „Sugaukime garsą” Kauno bienalės ekspozicijoje

 M. Žilinsko dailės galerijoja, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas

Dešimtoji Kauno bienalė – laukiamas ir neeilinis įvykis meno baruose. Kas du metai Bienalė tampa vienu ryškiausiu šiuolaikinio meno centru Europoje, pristatančiu šviežiausias tendencijas, naujų technologijų panaudojimą mene. Šį kartą Jūsų laukia ypatinga staigmena – transformuotas menas: kinetiniai objektai, lazerinė žiūrovo judesių projekcija ekranuose, garsą sukeliančio lytėjimo pojūtis ir daugybė kitų įdomybių.

Šia proga parengta edukacinė programa „Sugaukime garsą“, skirta įvairaus amžiaus vaikams ir jaunuoliams.

EDUKACIJA „SUGAUKIME GARSĄ“
Organizatorių nuotr.

Atvykę į M. Žilinsko dailės galeriją būsite supažindinti su ekspozicija, pasivaikščiosite po paslaptingą sodą primenantį kilimą, kur kiekvienu žingsniu išgausite vis kitokį garsą, pajusite ypatingą meno suteiktą galimybę – vaizdo, garso ir lytėjimo sąveiką, o „sugautus“ garsus ir pojūčius išreikšite savo kūrybos koliažiniame „Paslapčių sode“.

Išgirsite video medžiaga paremtą pasakojimą apie šiuolaikinio meno įdomybes: kinetinius, elektroninius objektus (Zimoun judančius ir garsą skleidžiančius objektus, kinetinę „Lietaus“ skulptūrą Singapūro aerouoste, „Fluidic“ žmogaus judesius atkartojančią skulptūrą).

Tai programa smalsiai, viskuo besidominčiai šiuolaikinei jaunajai kartai. Neabejojame, kad tai kaip tik Jūs! Todėl kviečiame pasinaudoti unikalia proga, nes kitos Bienalės reikės laukti du metus.

Programą parengė muziejaus Švietimo ir informacijos skyrius (M. Žilinsko dailės galerija. Nepriklausomybės a. 12)
Programos vadovės – Laura Kačinskienė ir Jolanta Narkevičienė
Programą užsisakyti iš anksto, tel: 8 (37) 229475
Programos kaina 1 Eur. Lydintiems asmenims – nemokamai.