Šeimų savaitgaliai Kauno miesto muziejuje

Atšalus orams Kauno miesto muziejus vėl kviečia šeimas sugužėti vidun ir drauge smagiai leisti savaitgalius. Jau šį šeštadienį, spalio 17 dieną 12.00 valandą pirmasis šiais metais šeimos savaitgalis pakvies į Kauno miesto muziejų (adresas M.Valančiaus g. 6) dalyvauti edukacinėje programoje „Kauno legendos”.

Ši edukacinė programa papasakos senųjų miesto istorijų ir pakvies dalyvaujančias šeimas tapti legendų apie Kauną kūrėjais! Lankytojų sukurtos legendos dalyvaus konkurse ir jau metų pabaigoje bus išrinktas nugalėtojas, kurio, be abejo, lauks prizas!

Kauno miesto muziejų kaip šeimai palankią lankytiną vietą pamėgo daugelis tėvelių. Muziejininkai džiaugiasi, kad jų iniciatyva bei pastangos skatinti daugiau laiko praleisti drauge, kurti naujas tradicijas vertinamos palankiai.

Kauno miesto istorijos
Organizatorių nuotr.

Kauno miesto muziejus pastaruoju metu skiria didelį dėmesį renginiams bei užsiėmimams, kurie suburtų visą šeimą ir paskatintų bendrai veiklai. Todėl ir šiais metais kiekvieną šeštadienį lankytojai bus kviečiami į nemokamą edukacinę programą (kainuos tik muziejaus bilietas) vis kitame Kauno miesto muziejaus skyriuje – M. ir K.Petrauskų lietuvių muzikos muziejuje, P.Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje, J.Gruodžio memorialiniame muziejuje ir pačiame Kauno miesto muziejuje, kuris netrukus įsikurs Kauno Rotušėje. Lankytojus kvies įvairiausios edukacinės programos, kūrybiniai užsiėmimai, žaidimai, aktyvios pramogos, susijusios su istorine, muzikine ir tautine tematika.  Šeimai, apsilankiusiai visuose keturiuose muziejaus skyrių užsiėmimuose ir surinkusiai tai patvirtinančius antspaudus, bus įteiktas apdovanojimas – nemokamas apsilankymas Kauno pilyje bei muziejaus suvenyrai.

Edukacinė šio savaitgalio programa „Kauno legendos” vyks Kauno miesto muziejuje, M. Valančiaus g. 6. Pradžia 12.00 valandą.

Registracija tel. (8 37) 20 82 20  arba el. paštu [email protected], užsiėmimo kaina – muziejaus lankymo bilietas.

Kauno miesto muziejus nuoširdžiai kviečia drauge kurti tradicijas, semtis žinių, bendrauti ir stiprinti šeimas!