Edukacinės programos „Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą! nugalėtojų apdovanojimai

GRAŽIAUSI MOLIŪGAI ATITEKS KAUNO PILIES VAIDUOKLIAMS

Spalio 29 dieną, šeštadienį, 12.00 valandą Kauno miesto muziejaus skyriuje Kauno pilyje (adresas Pilies g. 17) vyks gražiausių moliūgų rinkimai ir nominacijų įteikimai.

organizatorių nuotr.
organizatorių nuotr.

Kauno pilis puoselėja gražią tradiciją kasmet spalio pabaigoje sukviesdama miesto moksleivius į linksmą ir išradingą edukacinę programą „Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą!”.

Visą savaitę edukacijos dalyviai patys išbando sudėtingą moliūgų skaptavimo meną. Po trumpos ekskursijos po Kauno pilį ir pažinties su vaiduokliais, kūrybiškai ir entuziastingai nusiteikę moksleiviai skaptuoja ir dekoruoja rudens simboliu tapusius moliūgus. Visi moksleivių darbai eksponuojami Kauno pilyje ir varžosi dėl trijų pagrindinių nominacijų – Linksmiausio, Vaiduokliškiausio ir Išradingiausio moliūgo. Autoritetingai komisijai tenka nelengvas uždavinys išrinkti geriausius, nes paprastai dalyvių meistriškumas pranoksta lūkesčius. Nugalėtojų laukia prizai ir dovanos!

Šiemet baigiamasis moliūgų apdovanojimo renginys kviečia susiburti šeimas ir pasidžiaugti šventine nuotaika bei vaiduokliška atmosfera atgijusių moliūgų apsuptyje!