Elektrinis keltuvas auto servisuose: kuris yra geriausias?

keltuvas

Nuosavas auto servisas – puikus verslas. Kadangi šiais laikais beveik kiekvienas gali sau leisti turėti transporto priemonę, visiškai natūralu, kad auga poreikis visada po ranka turėti serviso numerį į kurį galima kreiptis tokiu atveju, jeigu Jūsų transporto priemonė sugedo. Žinoma, autoserviso sukomplektavimas nėra paprastas ir pigus, kadangi reikia tikrai labai daug įrangos, kad galėtumėte jaustis ramus turintis viską, ko reikia, bet kokiems darbams atlikti. Viena svarbiausių technikų be kurios nebus net geros apžiūros – elektrinis keltuvas.

Elektrinis keltuvas gali būti skirtas lengvosioms transporto priemonėms, dviratėms transporto priemonėms, sunkvežimiams ir taip toliau. Priklausomai nuo to – kokia auto technika bus tvarkoma dažniausiai, į kokią planuojate orientuotis – atitinkamai reikalinga ir konkretus keltuvas, kuris padės įvertinti gedimo priežastis.

Pirmiausia keltuvai skiriasi savo kolonomis,  tad reikia pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitinka Jūsų serviso poreikius.

 • Vienos kolonos keltuvai.
 • Dviejų kolonų keltuvai.
 • Keturių kolonų keltuvai.
 • Žirkliniai keltuvai.
 • Sunkvežimių bei kitos didelės technikos keltuvai.
 • Motociklų bei motorolerių keltuvai.
 • Cilindriniai keltuvai.
 • Ašies keltuvai.
 • Duobiniai keltuvai.
 • Parkingo keltuvai.
 • Profesionalūs pramoniniai keltuvai.

Taip pat reikia įvertinti, kokio aukščio keltuvas Jums reikalingas. Žinoma, tai varijuoja priklausomai ir nuo pasirenkamos technikos. Vienu atveju tikrai nereikia aukštai įrangą pakelti galinčio keltuvo. Kitais atvejais gali reikėti funkcionalesnio, kuris, žinoma, kainuoja daugiau, tačiau perkant tokio tipo įrangą labai svarbu įvertinti ateities niuansus, kad jaustumėtės ramus, kad radote geriausią kokybę už labiausiai priimtiną kainą. Investuokite tiek, kiek reikia, kad elektrinis keltuvas Jums kuo greičiau atsipirktų.

Plačiau siūlome pasidomėti ir gamintojais, kadangi visi nori jaustis ramūs, kad įsigijo išties puikiai tarnausiantį ir pilnai poreikius patenkinantį prietaisą. Geriausia rinktis visame pasaulyje pripažintų gamintojų produkciją, kuri dažnai įvardijama kaip profesionaliausias pasirinkimas: Butler Solidus, LAUNCH, Butler Cisor ir daugelis kitų galimybių, kurios leis džiaugtis puikiai atliekamomis funkcijomis. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad elektrinis keltuvas gali išlaikyti skirtingo intensyvumo galią, tuo pačiu, skiriasi ir jo judėjimo greitis. Kuo dagiau dėmesio skirsite detalėms – tuo paprasčiau pavyks tinkamai pasirinkti.

Jeigu norite, kad visus darbai servisuose eitųsi kuo paprasčiau – reikia pasirūpinti kokybiška įranga, kuri padeda visus juos atlikti be jokio vargo. Suprantama, kad elektrinis keltuvas net ir būdamas labai svarbia serviso dalimi, tikrai ne vienintelė, tad ir perkant jį norisi sutaupyti. Tokiu atveju verta vienu kartu pirkti daugiau reikalingos įrangos iš to paties pardavėjo, kadangi dažnai tokiu atveju suteikiama akcija ir galiausiai pirkėjas laimi nei pirkdamas keliose skirtinose vietose.

Leiskite sau dirbti paprastai, patogiai ir kokybiškai. Taip, kad kiekvienas naujas klientas taptų lojaliu Jūsų serviso klientu.