Kaip išsirinkti auskarus internetu pagal veido formą?

Auskarus internetu patariama rinktis pagal veido formą, atkreipkite dėmesį ar šie auskarai  bus skirti  nešioti kasdienai, ar tam tikrai progai, tačiau jeigu norite proginių, juos reiktų derinti prie aprangos, šukuosenos ir kitų papuošalų. Jeigu jūsų veidas apvalus, tuomet tiks pailgos formos arba minimalistiniai auskarai su briliantu. Perkant internetu, ovalios veido savininkėms tinka praktiškai visos formos, todėl šiuos papuošalus praktiška ir patogu pirkti neišeinant iš namų.

Auksinių auskarų privalumais

Auksiniai auskarai nepraranda savo vertės, šie aksesuarai nešiojami ilgus metus ir dažnai yra perduodami iš kartos į kartą. Auksas yra nealergiškas, todėl juos nešiojant prie pat ausies, nekyla jokių alerginių reakcijų ir jus apsaugo nuo nemalonių pojūčių. Jų priežiūrai nereikia skirti daug laiko, tiktai reikės retkarčiais juos pavalyti, saugoti nuo subraižymo, nelaikyti drėgnoje patalpoje ir atskirti nuo kitų papuošalų. Papuošalų kaina priklauso nuo prabos, nuo skirtingų metalų derinimo, nuo  inkrustuojamo brangakmenio. Auksiniai auskarai su briliantais  patinka mėgstančioms prabangą, tinka įvairioms šventėms. Kasdienybėje tinka auksiniai auskarai su svarovskiais ir su užsegimais  prie pat ausų.

Auksiniai auskarai vaikams

Auksiniai auskarai vaikams dažniausiai perkami  gimimo, krikštynų arba gimtadienio proga, tokia dovana visada primins iškilmingą progą ir dovanotąją. Jaunam žmogui tai vertingas pirkinys nes auksiniai auskarai apsaugo nuo alerginių susirgimų ir vaikams nešiojantiems auksinius auskarus, alerginė reakcija pasireiškia rečiausiai. Juvelyrai sukuria papuošalus įvairiausių formų ir dizaino, pvz., širdelės, kryželio, angelų ir kt. Papuošalai vaikams dažniausiai yra minimalistiniai, lengvi pagaminti iš aukso ir gali būti derinami su briliantais, jie puikiai atrodo mažųjų ausyse ir suteikia ypatingo žavesio, taip pat tokie auskarai turi išliekamąją vertę.

Sidabriniai auskarai

Sidabriniai auskarai yra žymiai pigesni už auksinius, juos mielai nešioja jaunimas ir vyresnio amžiaus moterys, šių papuošalų asortimentas platus: minimalistiniai, burbulai, rinkės, su deimantu, su perlais ir kt. Šie aksesuarai  aukštos kokybės, madingi, stilingi juos lengva pritaikyti prie savo aprangos detalių.