Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis naktinius?

naktinukai

Klaidinga nuostata, jog reikia rūpintis tik paradine, tai yra ta puse, kurią mato ir vertina kiti. Moteris, norinti savimi pasitikėti ir gerai jaustis, žavi išlikti privalo ir užvėrus namų duris. Apranga – vienas iš svarbių aspektų, padedantis pasiekti  minėtą tikslą. Svarbu ne tik jūsų drabužiai, kuriais puošiatės oficialioje aplinkoje, bet ir tokia, iš pažiūros nedidelė smulkmena kaip naktinukai.  Kaip šiuos išsirinkti bei kur pirkti?

Medžiaga. Naktinukai bei kiti apatiniai drabužiai bus arčiausiai jūsų kūno, tad kokybiškos medžiagos pasirinkimas – bene svarbiausias žingsnis. Geriausias variantas – kuo daugiau medvilnės bei kitos natūralios medžiagos, leidžiančios odai kvėpuoti. Tai itin svarbu moterims, turinčioms problemų su oda. Tiesa, seksualūs naktinukai retai būna siuvami iš šimtaprocentinės medvilnės. Tokiu atveju rinkitės satiną ar kitą aukštos kokybės audinį.

Dydis. Perkant naktinius maršinius, kaip ir kitus drabužius, būtina atkreipti dėmesį į pastarųjų dydį. Priešingu atveju rizikuojama ne tik atrodyti juokingai, bet ir jaustis nekomfortiškai. Su per dideliais naktiniais atrodysite it į bulvių maišą įlindusios, o per maži, priešingai, neskoningai aptemps kūno apvalumus ar kils į viršų. Nesvarbu, jūsų dydis S ar XXL, tereikia išsirinkti tinkamų išmatavimų naktinius ir atrodysite  nepriekaištingai bei jausitės patogiai.

Spalva. Vienspalviai ar margi, tamsūs ar šviesūs – ši detalė įtakos komfortui užsidėjus naktinius neturės, tačiau kai kurioms moterims svarbi ir tokia smulkmena. Perkant seksualius naktinius, dominuoja rožinė, raudona bei juoda spalvos, tuo tarpu kasdieniniai naktinukai gali būti spalvingi, žaismingi ar net puošti animacinių filmų motyvais.

Prekinis ženklas. Ne visada drabužių kokybė siejasi su prekinio ženklo žinomumu, tačiau kai kurios moterys yra tarsi priklausomos nuo brand‘ų, tad ne išimtis ir apatiniai drabužiai.

Naktinių marškinių galima įsigyti turguje, prekybos centre ar specializuotoje rūbų parduotuvėje (tiek fizinėje, tiek internetinėje). Paskutiniu metu pastarasis variantas vis populiaresnis, kadangi įtemptas gyvenimo ritmas daugumai nepalieka laiko parduotuvių šturmu. Kita vertus, pagalvokite, ar neturite kaip prasmingiau praleisti laiko užuot šmirinėję iš vienos parduotuvės į kitą?