Fotodrobės – taikli dovanos idėja ne tik artimam žmogui, bet ir…sau

Įdomus dalykas yra tos dovanos. Viena vertus – didelis džiaugsmas (smagu ne tik gauti, bet ir, aišku, dovanoti), iš kitos pusės – šioks toks galvos skausmas. Atrodytų, parduotuvių lentynos tik ir lūžta nuo „kandidatų“ į būsimą dovaną gausos, internete taip pat apstu straipsnių, kurių tema – patarti, ką viena ar kita proga dovanoti, tačiau pasirinkimas nuo to ne visada palengvėja. Nesinori „nepataikyti“, nuvilti…Tiesa, o kaip jums – fotodrobės, kaip dovanos, idėja?

Nesvarbu, apie kokią progą ar kokį asmenį bekalbėtume, pagrindinis kriterijus šią renkantis turėtų būti dėmesys bei asmeniškumas. Nuotraukos ant drobės puikiai suderina individualumą su originalumu, taip pat tai neabejotinai yra ir stilinga interjero detalė.

Nuotrauka, atspausdinta ant drobės, patraukli dovanų idėja ir dėl savo universalumo. Galima sakyti, jog tai – taikli dovana bet kokia proga. Aišku, reikia nepamiršti atsižvelgti į būsimo dovanos gavėjo asmenybę bei norus. Taigi, kada galima dovanoti fotodrobę?

  • Kalėdoms. Kalėdinės fotosesijos tampa vis dažnesnės šeimos tradicija. Tai – idealus dovanos variantas seneliams, kurie per savo gyvenimą dažniausiai yra sukaupę visokio „gėrio“. Be abejonės, kas gali būti geriau, nei kasdien matyti besišypsančius artimiausius žmones?
  • Iš tiesų neretai būna, jog teiginys „aš turiu visko, nieko man nereikia“, atitinka teisybę, o nėra vien mandagumo išraiška. Tačiau, savaime suprantama, eiti į gimtadienio šventę tuščiomis rankomis – ne itin patraukliai atrodanti idėja. Nuotraukos ant drobės – puikus variantas antrajai pusei, draugui ar giminaičiui. Tai – dovana, kuri tikrai maloniai nustebins.
  • Įkurtuvių proga. Draugai pakvietė apžiūrėti jų naujų, dar dažais kvepiančių namų? Fotodrobė neabejotinai atras savo vietą ant vienos iš namų sienų ir taps patrauklia interjero detale, suteiksiančia jaukumo.

Kur parašyta, jog dovanoti dovaną sau – per daug savanaudiška? Fotodrobės – puikus pasirinkimas! Rinkdamiesi nuotrauką, spausdintą ant drobės, iš anksto numatykite vietą, kur šią kabinsite. Nuo to priklausys drobės dydis. Geriausias efektas išgaunamas, kai ant drobės yra atspausdinamos profesionalios fotografijos, o ne „naminės“.