Vejos robotai – kiekvienam, kuris rūpinasi savo sodu

Graži veja yra svarbiausia sodo puošmena. Kai kurie galvoja, kad tanki ir ryškiai žalia veja yra sunkiai įgyvendinamas projektas, juolab, brangius ir reikalaujantis daug laiko. Tačiau tai nėra svarbiausia. esminis dalykas yra reguliarus dėmesys, o jo tikrai nereikia labai didelio. Juolab, tinkama įranga, kuri dirba už žmogų. Tokie yra vejos robotai, kurie pasirūpina ne tik žolės ilgumu, tačiau ir visokeriopa priežiūra.

Dirba patys ir geba išvengti klaidų

Šiuo metu rinkoje siūlomi  vejos robotai yra labai inovatyvūs. Jie ne tik patys puikiai identifikuoja erdvę, tačiau ir pagal tai, kokios kliūtis yra jūsų sode – puikiai atlieka bet kokius darbus. Mitas, kad jie tinkami tik labai erdvioms vietoms, kuriose nėra krūmų bei medžių. Vejos robotas puikiai susitvarko su bet kokia sodo priežiūros užduotimi. 

Kainos krenta

Taip pat pastebima, kad vejos robotai kainuoja vis pigiau. Tai suteikia galimybę juos įsigyti kiekvienam, kuris tik svajoja apie tokią įrangą. Ir nors galima įsigyti dar- pigiau perkant per akcijas, tačiau tai viena tokių įrangų, kuriai taupyti per daug tikrai neverta.

Tinka ne tik mažam sodui

Mitas, kad tai yra technika tik mažam sodui, o dideliam geriausiai tinka traktoriai arba benzininės vejapjovės. Robotas puikiai susitvarko ir su dideliu plotu, tik tokiu atveju reikia galingesnio.

O gal traktoriukas?

STIHL sodo ir parkų technika Kaune siūlo labai daug skirtingų technikų, tad esame tikri, kad nebus sunku rasti tokią įrangą, kuri pasirūpins Jūsų veja. Kai kurie mano, kad geriau nei robotas yra traktoriukas, kadangi su tinkamais priedais ši žolės pjovimo įranga gali tapti net ir sniego kastuvu. Taip, tai yra tiesa, tad čia jau reikia, kad kiekvienas asmeniškai vertintų savo poreikius.

Rinkitės variantą, kuris Jūsų atveju tarnauja geriausiai

Yra ir daugiau įvairios įrangos, kuri gali padėti puoselėti Jūsų sodą. Kiekvienas žmogus pats renkasi – kiek laiko jis nori skirti savo žaliojo kampelio priežiūrai ir tuo pačiu – ar jam tai malonumas, ar kančia. Su gera įranga – darbai bus visada paprastesni. Ar Jums tai yra svarbu?