Gėlių pristatymas: pliusai, kurie džiugina

Gėlės – vienas gražiausių gamtos kūrinių, kuris daugelį mūsų džiugina kiekvieną dieną. Nieko keisto, kad daugelis žmonių būtent gėles dovanoja bet kokios šventės proga. Tai lyg geriausias ir gražiausias gestas, kuris gali parodyti meilę, rūpestį bei pagarbą…

gėlės-

Kadangi ne per seniausiai labai išpopuliarėjo paslauga – gėlių pristatymas į namus, tai vis daugiau žmonių nustebina savo artimuosius gražiausiomis puokštėmis. Gėlių pristatymas Vilniuje tapo vienu dažniausiu pasirinkimu, kuris gali padėti pasakyti žmogui, koks jis Jums yra svarbus.

Gėlių dovanojimas, kaip procesas, žinomas jau nuo seno. Pirmykštėje bendruomenėje vyrai dovanodavo gėles toms su kuriomis norėdavo pratęsti giminę. Tiesa, gėlės labai dažnai buvo įteikiamos kartu su maistu, kadangi tai buvo tarsi parodymas, kad vyras yra malonus ir tuo pačius jis gali uždirbti šeimai maistą. Nors daug kas pasaulyje pasikeitė nuo tų laikų, tačiau vis dar galima sutikti, kad gėlių dovanojimas išlaikė labai panašią prasmę.

Gavus gėles labai svarbu tinkamai pasirūpinti jų laikymu, kadangi skintos gėlės, deja, nedžiugina labai ilgą laiko tarpą. Kelis paprasti patarimai Jums padės bent kiek prailginti laiką, kuriuo galėsite džiaugtis nuostabiausiomis gėlėmis.

  • l Būtinai sutrumpinkite gėlių kotus. Tuomet gėlės kotas ims mažiau naudingųjų medžiagų ir jų daugiau atiteks žiedui, kuris ilgiau žydės.
  • l Rekomenduojame gėles merkti į vidutinio šiltumo vandenį. Joms netinka bei labai karštas, nei labai šaltas vandenukas.
  • l Pasirinkite tokią vietą namuose, kur nebūtų tiesioginių saulės spindulių. Jie paskatina gėles greičiau vysti.

Galiausiai, kartais ir pačios gėlės iš savęs gali ilgiau arba trumpiau Jus džiuginti ir čia jau nieko nebepavyks padaryti tik susitaikyti su tuo, kad gėlių tarnavimo laiko tarpas paprasčiausiai kinta. Tiesa, jeigu pirksite iš profesionalų, didesnė tikimybė, kad gėlės Jums ilgiau tarnaus. Paprasčiausiai jomis yra tinkamai pasirūpinama, o tiekėjai labai dažnai papildomai informuoja, kaip rūpintis gėlėmis, kad jos atrodytų puikiai.

Gėlių pristatymas Vilniuje – Graziosgeles.lt