Grafikės Giedrės Gučaitės paroda „Gilesnės už jūrą jos mintys“

Šių metų rugsėjo 29 dieną (antradienį), 15.00 valandą Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (adresas V. Putvinskio g. 64, Kaunas) kviečiame į personalinę grafikės Giedrės Gučaitės parodą „Gilesnės už jūrą jos mintys“ (Sir. 24,29).

Giedrės Gučaitės paroda
Organizatorių nuotr.

Prieš metus, rugsėjo 29-ąją, auksiniam rudeniui palietus žemę netekome grafikės G. Gučaitės. Pastaruosius keletą metų autorė intensyviai dirbo su šventraščių tekstais. Lietuvių, lotynų, lenkų, hebrajų kalbomis citatos iš Senojo Testamento kaligrafiškai nugulė popieriaus lakštuose ir keramikos plokštėse. Rašto meno parodos buvo nenutrūkstanti Giedrės kūrybos erdvė. 2010 metais pradėtas projektas „Imu ir skaitau“ tapo jos gyvenimo dalimi.

„Gilesnės už jūrą jos mintys…“ (24,29) ištrauka iš Senojo Testamento Siracido knygos – tarsi pačios Giedrės atspindys. Tiek kūryboje, tiek gyvenime ji buvo kukli, besišypsanti, didelės kantrybės ir tolerancijos žmogus, kurio vidinis pasaulis stebino suvokimo gelme, jautriu santykiu su kiekvienu ir aplinka. Parodoje eksponuojami darbai yra autorės širdies kalba.

Paroda veiks nuo 2015.09.29 iki 2015.10.31

Papildomą informaciją teikia: Jurgita Rimkutė-Vainiuvienė telefonu (8 37) 20 41 02

Maloniai kviečiame apsilankyti.