Įranga produktams ženklinti – ką pataria pardavėjai?

Produktų ženklinimas – atsakinga užduotis, reikalaujanti kur kas daugiau dėmesio, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ženklinimas ne tik privalo pateikti visą reikalingą informaciją, bet ir formuoti produkto stilių, kurti įsimintiną prekės ženklą. Įranga produktams ženklinti taip pat skiriasi gana įvairiais techniniais kriterijais. Šios srities ekspertai teigia, kad daugelis pirkėjų, apsilankę ženklinimo sprendimų parduotuvėje, nustemba dėl itin didelio asortimento. Vis dėlto, reikėtų žinoti, kad sprendimų gausa visų pirma palengvina darbą pirkėjui – jūs galite rinktis iš itin gausios prekių pasiūlos, kuri atitiks individualius ženklinimo poreikius.

Mažesnės galios įranga

Kalbant apie ženklinimo įrangą, visų pirma reikia nuspręsti, kokius produktus ar prekes ketinate ženklinti. Jei ženklinimo darbai jums reikalingi tik įmonės viduje ar namuose, jums reikės mažos ar nešiojamos įrangos, kuri užtikrins sklandų, lengvą ir paprastą ženklinimo procesą. Tokia įranga tiks ir mažoms pramonės veikloms. Svarbiausias privalumas – nedidelė technika reikalauja mažesnių pradinių išlaidų, be to, paprastai ši įranga siejama ir su mažesniais eksploatacijos kaštais, kadangi jums nereiks dažnai keisti etikečių popieriaus ir, greičiausiai, apsiribosite standartinėmis etiketėmis.

Didesnės galios įranga

Jei galvojate apie didesnio masto darbus, jums reikės galingesnės etikečių spausdinimo įrangos. Priklausomai nuo planuojamų darbų, reikėtų pagalvoti, ar jums reikalingas pramonins spausdintuvas, galintis dirbti praktiškai be pertraukų, ar mažesnės galios, tačiau didesnėms užduotims pritaikyta technika. Nors tokios įrangos kaina yra gana didelė, vis dėlto, vertinant tai, kad jums reikalingas greitas darbas ir dideli etikečių kiekiai, tokia įranga gana greitai atsipirks.

Įvertinkite techninius įrangos duomenis

Pardavėjai primena, kad tiek nešiojami etikečių spausdintuvai, tiek stacionari įranga užtikrina plačias pasirinkimo galimybes. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į techninius spausdintuvų duomenis, gamintoją ar dizainą, bet ir tai, kokios etiketės jums reikalingos. Kitaip sakant, vieni sprendimai rekomenduojami žmonėms, kuriems reikalingos spalvotos, unikalaus dizaino etiketės, kiti – žmonėms, spausdinantiems juodai baltas etiketes. Lygiai taip pat svarbu numatyti, su kokiu popieriumi jums teks dirbti, t. y., ar jūsų pasirinktas spausdintuvas gali spausdinti ant blizgaus, lipnaus, storesnio, spalvoto popieriaus? Visais atvejais, jei turėtumėte klausimų ar abejonių, nebijokite klausti – ilgametę patirtį turintys pardavėjai padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą ir patars dėl spausdintuvo pasirinkimo galimybių.