Išgirskite naująjį grupės „Siela“ singlą!

Muzikos grupė „Siela“ pristatė savo naują dainą ir praneša apie artėjantį albumą. 

Gotikinio roko atstovai grupė „Siela“ pagaliau vėl pradžiugino savo gerbėjus. Muzikantai po dvejų metų pertraukos pristato naują savo dainą „1968“, kuri pateks ir į leidybai ruošiamą naujausią grupės albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“. Naujojo albumo pristatymo koncertas įvyks balandžio 24 dieną muzikos klube „Tamsta“. Bilietai jau prekyboje svetainėje Bilietai.lt.

grupe siela m.jovaisaite

„Daina „1968“ puikiai atspindi atsinaujinusį grupės skambesį, kuris bus juntamas visame albume“ – mintimis dalijosi grupės „Siela“ vokalistas Aurelijus Sirgedas, klausytojams žadėdamas išskirtinai jaukų vakarą ne tik su naujo albumo dainomis, bet ir visiems žinomais „Sielos“ hitais.

Naujas singlas „1968“ šią savaitę iškeliavo į radijo stotis. Ankstesnį radijo singlą „Pasaulio kraštas“, įrašytą kartu su Bjelle, „Siela“ buvo pristačiusi 2013 metais.

Grupė „Siela“ aktyviai gyvuoja nuo 1990 metų. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ taps dvyliktuoju albumu per grupės karjerą. Kol kas paskutinį savo studijinį albumą „Euforija“ muzikantai išleido 2008 metais. Po dvejų metų pasirodė įvairių Lietuvos atlikėjų perdainuotų „Sielos“ dainų rinkinys „XX“, 2011 metų pabaigoje buvo išleista koncertinė vinilo plokštelė „Visa matanti akis“. Į šią plokštelę nepatekusios dainos 2013 metais pasirodė kompaktinėje plokštelėje „Pasaulio kraštas“ EP.

„Siela“ – „1968“: 

Bilietus platina Bilietai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *