Nauja laida „Pasiruošt – dėmesio – START!“ pravers duris į sportininkų pasaulį

Vilniaus miesto sporto centras (VMSC) pristato video laidų ciklą apie jaunųjų sostinės sportininkų bei trenerių veiklą iš arti. Pagrindinės laidos rubrikos – „Sportininkas žvaigždė“ ir „Treneris“, o „Naujienų“ rubrikoje bus apžvelgiami Diana Zagainovasvarbiausi atletų pasirodymai šalies ir tarptautiniu mastu bei VMSC aktualijos. Planuojama ateityje laidą papildyti sporto atstovų patarimų žiūrovams rubrika.

„Mūsų centrui atstovauja daugybė talentingų sportininkų, tačiau viešojoje erdvėje apie juos galime išgirsti tik šiems pasiekus didelių pergalių tarptautinėje arenoje. Manome, kad jau dabar laikas atkreipti dėmesį į ateities sporto žvaigždes ir jas ugdančius trenerius“ , – pasakojo VMSC direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Gobikas.

Pirmoji rubrikos “Sportininkas žvaigždė” viešnia – perspektyvi trišuolininkė Diana Zagainova. Laidoje matysite, kaip prieš mėnesį suaugusių varžybose bronzą laimėjusi septyniolikmetė treniruojasi. Jaunoji sportininkė papasakos, kaip prasidėjo jos sportinė karjera bei, kaip sekasi derinti sportą, mokslus ir laisvalaikį.

Laida:

Vilniaus miesto sporto centras – tai didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje. Čia kultivuojamos 29 sporto šakos, treniruotes lanko per 2000 ugdytinių, su jais dirba per 140 sporto trenerių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *