Išleistuvių suknelės. Kokią pasirinkti?

išleistuvės

 

Artėjantis pavasaris džiugina ne tik gražiu oru, tačiau taip pat ir į galą einančiais mokslo metais. Kol vieniems tai dar viena užbaigta klasė, tuo tarpu kitiems tai paskutinis pavasaris, kuris sutinkamas mokyklos suole. Žinoma, daugelis merginų jau iš anksti pradeda galvoti – kuo puošis per išleistuvių šventę. Juk vakarinės suknelės turi atrodyti elegantiškai, tačiau tuo pačiu ne per daug rėžti akį, išlaikyti oficialumą, kuris derėtų mokykloje ir tuo pačiu parodyti bendraklasiams, kad esate drąsi bei savimi pasitikinti asmenybė.

Sakysite, kad rasti tokią universalią suknutę gali būti sunku? Taip, tai darbas, tačiau radus galėsite džiaugtis, kad ji bus dėvima ne kartą. Taigi, ieškokite tokios vakarinės suknelės, kuri pirmiausia tinka išleistuvių šventei, o paskui gali būti dėvima kitų švenčių metu. Taip sutaupysite ir tuo pačiu atrodysite puikiai.

Mokyklinis balansas

Vakarinės suknelės išleistuvėms neturėtų būti labai drąsios, labai ekstravagantiškos. Nepamirškite, kad su šia suknele teks sėdėti mokyklos aktų salėje, eiti į bažnyčią. Žinoma, šiais laikais labai dažnai net ir pirmoji šventės pusė vyksta ne mokyklos patalpose, tačiau tai nereiškia, kad reikia pamiršti – kokiai šventei yra ruošiamasi. Juk šventės dalyviai – tai mokytojai, mokyklos direktorius ir kolektyvas, kitų bendraklasių tėvai. Taip pat rinkitės ne tik paprastesnes, tačiau ir mažiau nuogo kūno turinčias sukneles. Kadangi išleistuvės dažniausiai vyksta liepos mėnesį – reikia įvertinti tai, kad gali būti labai karšta. Visgi, trumpos ir atviros suknelės nebūtinai yra vulgarios, seksualios. Reikia brėžti tarp tokių suknelių ribą. Štai tokios, kurios turi labai dideles iškirptes, atviras nugaras arba pečius – vulgarios. Tačiau aukštą kakliuką turinti trumpa suknelė atrodys gražiai, kadangi jaunoms merginoms labai rekomenduojama dėvėti trumpesnio modelio sukneles. Tačiau kaip jau minėjome – reikia jausti riba tarp seksualumo ir paprasčiausiai trumpo modelio suknelių.

Spalvos magija

Vakarinės suknelės pasirinkimas tęsiamas įvertinant – kokios spalvos drabužis labiausiai tinka. Šis niuansas nėra labai griežtai pabrėžiamas. Geriausia žiūrėti, kad suknutė derėtų prie Jūsų odos bei plaukų spalvos. Tačiau tuo pačiu venkite visiškai juodų suknelių. Ypač tokiu atveju, jeigu jos yra ilgos. Žinoma, tokios vakarinės suknelės yra labai skoningos, tačiau išleistuvės nėra ta proga, kur juoda, ilga, elegantiška suknutė tiktų. Geriau rinktis kiek švelnesnių spalvų sukneles, kurios atrodo, galima sakyti, jaukiai. Puikiai tiks rausva, melsva, nude spalvos ir panašiai. Nepamirškite, kad tai nėra vieta ir laikas, kur norisi rodyti savo seksualumą. Juk mokyklos kolektyvui Jūs dar esate vaikai, tad nereikia persistengti su bandymu parodyti, kad užaugote.

Nors reikiamą suknelę gana greitai galite rasti internetu, visgi, siūlome jos pradėti ieškoti bent prieš kelis mėnesius. Tokiu atveju tikrai rasite suknelę, kuri tiks prie Jūsų figūros ir bus miela Jūsų širdžiai. Juk reikia šią nuostabią dieną paminėti kuo maloniau, o mažiausios smulkmenos tai kuria.