Išskirtinis fleitų kvartetas iš Jungtinės Karalystės atvyksta koncertuoti į Kauną!

 block4

Jau šį šeštadienį, lapkričio 10 dieną visiems kauniečiams yra sukuriama unikali proga apsilankyti tikrai neeiliniame koncerte. Jums bus suteikta galimybė pamatyti tarptautinį šiuolaikinės muzikos festivalį iš labai arti.

Keturios jaunos ir talentingos merginos iš Jungtinės Karalystės atvyksta į Kauną surengti kiekvienam nepamirštamą koncertą. Fleitų kvartete atlikėjos E. Bannister, I. Hall, L. Carr ir R. Land kuria neeilinės muzikos kompozicijas. Jų kvarteto grupė vadinasi „BLOCK4“.

Šios talentingos merginos savo muzikinę karjerą pradėjo Londone nuo 2012 metų. Visos merginos buvo „Royal College Of Music“ studentės ir grojo išilginėmis fleitomis.

Šis koncertas yra išskirtinis vien dėl to, kad puikiai tinka tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus kategorijos žmonėms. Čia yra profesionaliai perteikiama šiuolaikinė, dinaminė muzika su baroko ir renesanso muzikiniais potėpiais. „BLOK4“ nuo pat savo muzikinės karjeros pradžios sėkmingai koncertuoja tarptautiniu mastu. Merginos netgi pelnė apdovanojimą muzikiniuose konkursuose, kaip išilginių fleitų atlikėjos.

Šis įvykis – vienetinis atvejis per pastaruosius 65 metus. Verta paminėti, kad grupė kūrinius atlieka kontrabosinėmis, sopraninėmis ir kitomis fleitomis.

„BLOCK4“ ne tik atlieka mažai ir daugiau žinomus visiems kūrinius, tačiau ir kuria savos kūrybos pasirodymus. Suskubkite įsigyti bilietus!

Renginio laikas: Lapkričio 10 diena, 17 valanda.

Renginio trukmė: 1 valanda.

Renginio vieta: Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos gatvė 5, Kaunas