Arinos bliuzo koncertas bare „Sandėlis“

15 priezasciu susitikti

Kasdien vis šaltesni ir tamsesni rudens vakarai neretą kaunietį kviečia pasimėgauti išskirtine šiluma savo sielai. Bliuzo koncerto vakarai – tai nepakartojamas būdas patirti gerų įspūdžių ir pasisemti kultūros kartu su savo geriausiais bičiuliais ar kolegomis.

Lapkričio 16 dieną, naktiniame bare „Sandėlis“ vyks atlikėjos Arinos bliuzo koncerto vakaras, pavadinimu „15 priežasčių susitikti“. Kartu su vokalo atlikėja Arina Borunova, muzikinius kūrinius čia atliks ir R. Kažimėkas (klavišiniai), A. Česnauskas (gitara), L. Urbikas (saksofonas), A. Litinskas (bosinė gitara) ir be abejo mušamaisiais instrumentais nuotaiką mums pakels V. Čeplinskas.

Savo dainomis atlikėja Arina jau visus 20 metų džiugina gerbėjus. Kas yra buvęs jos koncerte tikrai gali pritarti, kad jos dainos ir skleidžiama aura net ir didžiausiam paniurėliui pakelia nuotaiką ir suteikia neeilinių, teigiamų jausmų antplūdį. Koncertinės salės tarsi užburiamos magišku atlikėjos balsu.

Savo kūrybiniame kelyje Arina Borunova pelnė ne vieną svarbų apdovanojimą. Taip pat ji buvo pripažinta geriausia Lietuvos atlikėja. Ir štai jau greitai kiekvienas kaunietis ar šio miesto svečias turės unikalią progą pasimėgauti šiuo magišku ir nepamirštamu koncertu!

Rekomenduojame iš anksto rezervuoti staliukus, ypač, jei į pasirodymą vyksite su didesne kompanija!

Renginio laikas: Lapkričio 16 diena, 20 valanda. Baro durys atsiveria nuo 18 valandos.

Renginio trukmė: 2 valandos.

Renginio vieta: naktinis baras „Sandėlis“, Muziejaus g. 8, Kaunas.