Jurgis Didžiulis grįžo iš „Antigua Sailing Week”

Dainininkas Jurgis Didžiulis vakar sugrįžo iš regatos „Antigua Sailing Week”, kur kartu su žmona Erika Dženings vyko ne tik buriuoti, bet ir suteikti lietuvių regatai „Ambersail“ pridėtinės vertės – muzikos.

„Kai muzika papuošia buriavimą, ne tik savo, bet ir kitoms įguloms smagiau, o ir vėjas palankesnis“, – šmaikštavo dainininkas Jurgis Didžiulis.

Pasak atlikėjo, muzika yra paprastas būdas įnešti lietuvių regatai išskirtinumo ir matomumo, o taip pat padaro kelionę linksmesne. Jurgis Didžiulis į „Antigua Sailing Week” vyko jau antrą kartą, anksčiau šioje regatoje jis plaukė 2013 metais. Pasak dainininko, visi muzikaliai nusiteikusią lietuvių kompaniją prisiminė ir pasitiko su džiugesiu.

Viena iš priežasčių, paskatinusių Jurgį Didžiulį prisijungti prie šio sumanymo yra žmonių muzikos vertės bei vertinimo sampratos keitimas. Praėjusiais metais atlikėjas inicijavo socialinį muzikinį eksperimentą „Reanimacija“, kurio metu visuomenė, verslininkai, politikai, nevyriausybinės organizacijos, „startuoliai“ ir kiti susidomėję buvo raginami rinktis kūrybiškas, alternatyvias atsiskaitymo formas. Taip norėta priminti, kad ne visa vertė yra sukurta pinigais ar jais skaičiuojama.

jurgis didžiulis
Jurgio Didžiulio nuotr.

„Antigua Sailing Week” savo istoriją skaičiuoja nuo 1968 metų ir yra viena rimčiausių tokių regatų Karibuose.  Ji vyksta Karibų jūroje ir trunka penkias dienas. Rekordinis dalyvaujaučių jachtų skaičius yra siekęs net 250, tačiau papratai regata sulaukia virš 100 dalyvių iš įvairių šalių.

Daugiau Jurgio Didžiulio nuotraukų iš „Antigua Sailing Week” rasite čia:
https://www.flickr.com/photos/bestianimal/sets/72157651675283357/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *