Kaip atkurti aistrą santuokoje?

Ankščiau ar vėliau daugelis sutuoktinių atsiduria rutinos spąstuose. Namų ruoša, buitis, vaikai, nesibaigiantys darbo reikalai – visa tai labai stipriai įtakoja ne tik poros lytinį, bet ir emocinį gyvenimą. Įsisukus į darbų sūkurį, pamirštami paprasti dalykai, kurie dar rodos taip neseniai privertė drugelius plazdėti pilvuose.

Taip, kai kurie žmonės (dažniausiai vyrai) negavę pakankamai dėmesio santuokoje, gali susidomėti tokiais dalykais, kaip sex pažintys ar tiesiog paprastu paflirtavimu interneto erdvėje. Tačiau tiesa ta, kad tokie žaidimai santuokos ne tik, kad neišgelbės, bet dar gali ir galutinai sunaikinti. Kad taip nenutiktų ir netektų savo antrajai pusei aiškintis, kas tas pazintysxxl, rastas telefono naršyklės istorijoje, verčiau skirti daugiau dėmesio jau esamų santykių bei aistros atkūrimui.

Geri seksualiniai santykiai yra paremti emociniu intymumu ir artumu. Kad laikui bėgant nesinorėtų skirtis su savo sutuoktiniu, pasinaudokite šiais naudingais patarimais:

  • Ugdykite emocinį intymumą. Jeigu tikitės pagerinti savo fizinius intymius santykius, pirmiausia turite patobulinti savo emocinį ryšį. Skirkite laiko pokalbiams su partneriu, susitelkite į vienas kito poreikius, nesutarimus stenkitės aiškintis ramiai ir be pykčio. Atsigręžkite vienas į kitą, demonstruokite ne gynybos poziciją, o nuoširdžią empatiją. Tinkama emocinė aura namuose netruks pavirsti į aistringus nakties nuotykius ne su svetimu, o su savu žmogumi.
  • Dažniau laikykite vienas kitą už rankos. Juk pačioje santykių pradžioje tai darėte išties dažnai, o dabar lyg ir pamiršote, tiesa? Moksliškai įrodyta, jog laikymasis už rankų, apsikabinimai, bučiniai išskiria didelius kiekius už laimę atsakingo hormono – oksitocino. Šis hormonas suteikia ir ramybės jausmą. Jis išsiskiria net ir orgazmo metu. Apskritai, dažnesnis prisiglaudimas ir fizinis prisirišimas mažina streso hormono kortizolio kiekį. Taigi, laimingi jūs – laimingi ir jūsų vaikai bei sklandesnis darbinis gyvenimas.
  • Laukimas ir flirtavimas suteikia aštrių pojūčių, todėl niekada neskubėkite kuo greičiau sugulti į lovą. Žaiskite vaidybinius žaidimus, šnabždėkite užuominas apie savo šio vakaro fantazijas ir taip kaitinkite savo partnerio kraują nuo pat ryto. Paverskite savo seksualinį gyvenimą įdomesniu, romantiškesniu bei labiau laukiamu. Išbandykite vaidmenų žaidimus ar kitokią sekso rūšį. Niekada lovoje neaptarinėkite jokių savo darbų, planų ir kitų reikalų, nesusijusių su jūsų intymiu gyvenimu.
  • Eikite į pasimatymus. Tikrai savo aplinkoje galima rasti žmonių, kurie bent jau 2 kartus per mėnesį pabūtų su vaikais ir išleistų jus kartu, pavyzdžiui, ramiai pavakarieniauti. Idealiu atveju galima susikurti tradiciją bent kelis kelis kartus per mėnesį skirti laiko tik vienas kitam.

Tai tik keli patarimai vedusioms poroms. Jeigu esate užkietėjęs viengungis, tikrai nesidrovėkite ir išmėginkite pazintysxxl internete. Tai ne tik sex pažintys, bet ir galimybė smagiai paplepėti, kai rodos, kad nebėra su kuo pabendrauti.