Kaip pasiruošti plastinei operacijai?

Ruošiantis  grožio operacijai patariama rinktis  patikimus, reputaciją  turinčius plastikos chirurgus ir tik tuomet bū site ramios, kad sulauksite teisingos informacijos tiek apie operacijos būtinumą, tiek apie operacijos eigą, liksiančius arba neliksiančius randus ir pooperacinį periodą.  Plastikos chirurgai konsultacijos metu  pacientui visada išsklaidys nežinomybę, kuri ir sukelia psichologinę įtampą bei nerimą. Gali kilti  nemalonumų dėl narkozės, bet šiuo metu medikamentai tokie tobuli, kad šalutinis jų poveikis minimalus, o gandai, esą narkozė kenkia sveikatai- nepagrįsti. Labiau reikėtų  bijoti infekcijos, bet šiai problemai skiriama daug dėmesio.

Ar reikia pasididinti krūtinę?

Apie veido, kūno modeliavimą bei krūtinnės pasididinimą mąsto ne viena moteris, tačiau baimė trukdo galutinai apsispręsti. Tik po plastikos gydytojų konsultacijų, kurių metu paaiškinama pacientei kas jai geriausia ir kokie implantai tinkamiausi, tik gydytojas gali paaiškinti ir žinoti, kas bus gražu, kas vyks operuojant ir ko gali  tikėtis po to. Pasididinusios krūtis moterys ima labiau pasitikėti savimi. Vyrai, žinoma, taip pat neabejingi padidėjusiai moters krūtinei. Jos pasakoja, kad po operacijos sulaukia daugiau dėmesio, jaučiasi geidžiamos. Implantai vienodi, bet moterų krūtinės- skirtingos. Todėl ir su implantais kiekviena krūtinė yra savita.

Kodėl verta rinktis 3D paslaugą

Planuojant plastines operacijas ir naudojant  specialią 3D kūno modeliavimo programą iš anksto galima pamatyti būsimus pokyčius nes yra nuskenuojama tam tikra kūno dalis, kurią norime pakeisti. Žmogui, kuris ryžtasi pokyčiams, panaudojant 3D programą yra lengviau įsivaizduoti būsimos operacijos rezultatus, galūtinai apsispręsti, kurių procedūrų jam reikia ir su plastikos chirurgu aptarti matomą vaizdą iki smulkiausių detalių ir priimti sprendimą operuotis ar ne.