Ant kurios  rankos nešioti vestuvinį žiedą?

žiedas

Vestuviniai žiedai dažniausiai mūvimi ant  bevardžio kairės rankos piršto, bet ne visose kultūrose vestuviniai žiedai mūvimi ant rankos piršto, kai kurios Indijos tradicijos reikalauja, kad žiedas būtų mūvimas ant kojos piršto. O poros iš Rusijos, Lietuvos- dažniausiai dėvi ant dešinės rankos piršto.

Sutuoktinių žiedai- amžinos meilės simbolis

Svarbiausias vestuvių akcentas- vestuviniai žiedai, bylojantys apie amžinos meilės saitus. Vestuviniai žiedai tradiciškai visada buvo gaminami iš aukso, nes jis laikomas gryniausiu ir vertingiausiu metalu. Kasmet populiarėja vis originalesni vestuviniai žiedai, jaunavedžiai tampa vis išradingesni. Geltoną aukso metalą pakeičia baltojo aukso žiedais, puošiami deimantais. Šiai dienai, baltas auksas ir platina  yra du populiariausi vestuvinių žiedų metalai, o populiariausia deimantų forma yra apvalus briliantas. Jaunųjų vardai yra dažniausiai graviruojama frazė ant vestuvinių žiedų.

Kur galima nusipirkti vestuvinius žiedus?

Vestuvinius žiedus nusipirkti galima juvelyrinių dirbinių parduotuvėje arba internetu. Vestuviniai žiedai internetu įsigijami sutaupant jaunavedžių laiką` ir pinigus. Elektroninėje erdvėje yra išdėstytas platus vestuvinių žiedų asortimentas, juvelyrikos specialistai telefonu visada patars ir suteiks jums išsamią konsultaciją.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Kasikiniai vestuviniai žiedai- visada nuostabūs, praktiški ir nepakeičiami, ypatingai tinka poroms, kurios mėgsta  klasiką ir paprastumą. Klasikiniai vestuvių žiedų modeliai pasižymi tuo, kad jų rėmeliai būna paprasto dizaino, užapvalintais kraštais ir su keliais mažais briliantais arba visai be jų. Pagal pageidavimus pasirenkama aukso spalva: raudona, geltona ar balto aukso.

Modernūs ir išskirtiniai vestuviniai žiedai

Modernius ir išskirtinius  vestuvinius žiedus renkasi žmonės, kurie mėgsta modernumą, įdomesnį  dizainą bei egzotiką. Moteriški vestuviniai žiedai dažniausiai inkrustuojami su briliantais ir vadinami amžinybės žiedais.