Kaune išrinktas sportiškiausias darbo kolektyvas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas paskatinti dirbančius žmones daugiau judėti, paskelbė sportiškiausio darbo kolektyvo iššūkį ir pakvietė Kauno miesto įmones ir įstaigas dalyvauti paplūdimio tinklinio turnyre. Turnyras vyko visą vasario mėnesį, jame varžėsi darbo kolektyvai net iš 24 Kauno miesto įmonių. Jo nugalėtojais tapo ir teisę vadintis sportiškiausiu darbo kolektyvu antrus metus iš eilės įgijo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komanda. II-ąją ir III-ąją vietas užėmė sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ ir UAB „Sanitex“ komandos.

Turnyro nugalėtojai (organizatorių nuotr.)
Turnyro nugalėtojai (organizatorių nuotr.)

Pasak renginio organizatorės, visuomenės sveikatos specialistės Giedrės Bernotaitės, sveikatinti ir įtraukti į sveikatinimo veiklas dirbančius žmones yra ganėtinai sunku, todėl renginiui organizuoti pasirinktas dirbantiems žmonėms patogus laikas – vasario mėnesio šeštadieniai. Šis turnyras – tai vienas iš etapų Kauno miesto įmonių ir įstaigų fizinio aktyvumo skatinimo link. Šiuo metu Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su „Sveiko stuburo mokykla“ rengia interaktyvų mankštų ciklą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Antrus metus iš eilės Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas įmonių paplūdimio tinklinio turnyras sulaukė didelio susidomėjimo ir pritraukė gausų būrį entuziastų iš įvairias veiklas vykdančių įstaigų ir įmonių. Turnyre dalyvavo įvairias paslaugas teikiančios įmonės – nuo informacinių technologijų specialistų iki trenerių ar savivaldybės atstovų.

Turnyras suteikė galimybę aktyviai leisti laisvalaikį, daugiau laiko praleisti su bendradarbiais ir bendraminčiais, o svarbiausia – stiprinti savo sveikatą ir fizinį pajėgumą. Kad gerai jaustumėmės, būtume sveikesni, neužtenka tik kartas nuo karto pabėgioti, pasivažinėti dviračiu ar panašiai. Atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas, suaugusieji fiziškai aktyvūs turi būti bent 30 min. per dieną didesnę dalį savaitės dienų, o geriausiai – kasdien.

Prie renginio sėkmės prisidėjo ne tik pozityvios dalyvių emocijos, noras judėti, bet ir renginio rėmėjai ir partneriai: Kauno miesto savivaldybė, sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“, „Nutriless“, radijo stotis „Tau“, „Harmony park“, RIO smėlio arena. Turnyro nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti renginio rėmėjų ir organizatorių įsteigtais prizais, taurėmis ir medaliais.

Informaciją parengė:

Giedrė Bernotaitė, visuomenės sveikatos specialistė