Ką reikia žinoti renkantis pedikiūro įrangą?

Pedikiūras yra viena iš populiariausių grožio salonų procedūrų. Taip yra dėl to, kad šiais laikais moterims rūpi ne tik veido, kūno ar rankų, bet ir pėdų būklė – ne tik vasarą, bet ir visus metus. Kokios yra svarbiausios pedikiūro priemonės? Šiandien šiame straipsnyje pristatysime, svarbiausius produktus, be kurių negalima tinkamai atlikti kojų nagų procedūrų.

Top 5 – pedikiūro priemonės

Podiatrijos frezavimo staklės su atitinkamais antgaliais

Podiatrijos frezavimo staklės padės lengviau ir žymiai greičiau atlikti pedikiūrą – nepriklausomai nuo jo tipo. Freza, kurią galima įsigyti įvairiose kosmetikos parduotuvėse bei internetu, pavyzdžiui groziui.lt visų pirma leidžia prižiūrėti ir atkurti pėdų odą. Jos dėka galima pašalinti sausą, suragėjusią pėdų odą, atkurti nago plokštelę. Ji taip pat puikiai tinka šlifuoti ir išlyginti gelio, akrilo ir akrilo gelio masę. Pasirinkus tinkamus įrankius, galima žymiai pagreitinti visą pedikiūro procesą, o tai gali turėti įtakos priimamų klientų skaičiui.

Nagų žirklės

Sunku įsivaizduoti pedikiūrą be nagų žirklių.  Įvairaus tipo žirklės puikiai tinka darbui su kojų nagais – svarbiausia susitvarko net ir su problemiškiausioms vietoms, pavyzdžiui, įaugusiais nagais. Renkantis žirkles, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas jų kokybei, nes nuo to priklauso jų patvarumas. 

Nagų lako pagrindas

Tai taip pat yra būtina bet pedikiūro priemonė. Jo dėka lakas ant nagų išlieka iki kelių savaičių, nereikalaujant jokių pataisymų. Be to, bazė taip pat turi nemažai papildomų funkcijų, t. y. apsaugo, regeneruoja ar stiprina plokštelę. Todėl savo kolekcijoje verta turėti bent keletą skirtingų – kad produktas būtų kuo labiau pritaikytas kliento poreikiams.

Lakai

Šiuo metu madingos yra tiek subtilios, tiek labai ryškios nagų lakų spalvos. Verta turėti kelių rūšių įvairiaspalvius lakus, kad juos būtų galima keisti pagal nuotaiką.

Viršutinis sluoksnis

Viršutinis sluoksnis užbaigia pedikiūro procesą. Jo pagrindinė užduotis yra suteikti nagų plokštelei spindinčią išvaizdą ir kuo ilgiau išlaikyti spalvą.