Kauniečių šeimos kviečiamos prisijungti prie Sveikos šeimos klubo

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad Sveikos šeimos klubas pradeda rudens sezoną ir kviečia prisijungti. Pirmasis Sveikos šeimos klubo naujojo sezono renginys vyks jau rytoj, rugsėjo 30 dieną, nuo 11.00 valandos, Kauno Šilainių poliklinikos centrinėje fojė. Jo dalyvius visuomenės sveikatos specialistai pakvies dalyvauti viktorinoje apie sveikatą ir laimėti Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.

Sveikos šeimos klubo tikslas – skatinti kūdikio besilaukiančias ir vaikus auginančias šeimas domėtis sveikatos stiprinimu bei puoselėjimu savo artimiausioje aplinkoje. Prie jo kviečiami prisijungti visi besirūpinantys savo ir savo šeimos sveikata. Sveikos šeimos klubo lankytojai susipažins su sveikos mažiesiems aplinkos namuose kūrimu, naujųjų technologijų ir vaikų sveikatos ryšiu, vakcinacijos svarba, išmoks suteikti pirmąją pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui namuose ir daug kitų naudingų dalykų.

Šio sezono renginių ir paskaitų tvarkaraštis suplanuotas bendradarbiaujant su Kauno Šilainių poliklinika. Būtent poliklinikos patalpose ir vyks visos suplanuotos veiklos. Pasak Visuomenės sveikatos biuro psichologės Rasos Vaitkienės, asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimas yra itin svarbus siekiant stiprinti kauniečių sveikatą, todėl bendros veiklos su poliklinikomis yra labai reikalingos.

Sveikos šeimos klubas
Sveikos šeimos klubo skrajute

SVEIKOS ŠEIMOS KLUBO RUDENS SEZONO TVARKARAŠTIS:

  • Rugsėjo 30 dieną 11.00–13.00 val. Sveikos šeimos klubo rudens sezono atidarymas. Renginys-viktorina. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, centinė fojė.
  • Spalio 14 dieną 15.00 val. paskaita „Vaikų sužalojimai, traumos, apsinuodijimai. Patarimai, kaip jų išvengti ir kaip suteikti 1-ąją pagalbą.“ Lektorė Renata Padleckienė. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, 137 salė.
  • Spalio 28 dieną 15.00 val. paskaita „Sveiki namai. Kaip sumažinti namų aplinkos taršą?“. Lektorė Giedrė Macaitienė. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, 137 salė.
  • Lapkričio 11 dieną 15.00 val. paskaita „Jautrieji laikotarpiai vaiko raidoje. Vakcinacijos svarba šeimos sveikatai“. Lektorė Alina Didžiokienė. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, 137 salė.
  • Lapkričio 25 dieną 15.00 val. paskaita „Naujosios technologijos ir vaikų sveikata“. Lektorė Rasa Vaitkienė. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, 137 salė.
  • Gruodžio 9 dieną 15.00 val. baigiamasis renginys. Kauno Šilainių poliklinika, B korpusas, 137 salė.

Į paskaitas kviečiame registruotis tel. (8-37) 454 717. Visos paskaitos nemokamos!