Nuotakai greita paskola reikalinga vien įvaizdžiui: tikra istorija

Galima pagalvoti, kad greita paskola vestuvėms reikalinga tik tokiems būtiniems dalykams kaip maistas ar kažkokios sodybos nuoma. Tačiau iš tiesų nemažai žmonių sako, kad visgi iš anksto greita paskola internetu būna labai reikalinga jau ir pasiruošimo fazėje. Tad šį kartą – būtent apie vieną aspektą, kuriam ruošiantis vestuvėms gali prireikti išleisti labai daug. Tai – greita paskola vien nuotakos įvaizdžiui.

Kaip paatviravo keletas vestuvininkų, brangiausiai kainavo:

  • Suknelė (mini greitas kreditas – garantuotas);
  • Bateliai;
  • Šukuosena ir makiažas;
  • Sumos, skirtos ją lydinčių pamergių aprangai;
  • Puokštė.

 

O dabar aptarkime viską plačiau.

 

Suknelė

Kaip pasakoja neseniai susituokusi Justė, greitieji kreditai internetu jai pirmiausiai buvo tiesiog būtini, norint susimokėti už suknelę. „Problema ta, kad aš tiesiog palūžau ir pasidaviau aplinkinių spaudimui. Žinote, kiek daug žmonių prieš vestuves kalba visokiausius dalykus ir sako, kad reikėtų kažką daryti taip ar kitaip. O tu tiesiog nežinai ir galvoji, iš kur jie visa tai traukia. Tačiau praėjus tam tikram laikui, jau nebegali atsispirti ir pradedi daryti tiesiog viską, ką tau kas sakė daryti. Paprasčiausiai daugiau nebegali. Pradedi daryti, kaip sako. Man buvo taip su daug dalykų, su suknele irgi. Iš pradžių kaip protestą skelbiau tai, kad man nereikia vestuvinės suknelės. Paskui visgi iš AliExpress užsisakiau paprastą, pigią, baltą. Galiausiai nutariau, kad neverta čia tiek vargti, ir tiesiog pradėjo plūsti fantazijos apie nuostabiausią suknelę. Ėmė atrodyti: jeigu jau gauti suknelę, tai pačią gražiausią, pačią geriausią, išskirtinę. Susiradau dizainerę, taip pat siuvėją. Ir prasidėjo viskas. Pusę metų man ją siuvo, o jau kainavo… Net nenoriu sakyti. Bet vartojimo paskolą tada iškart pasiėmiau“, – pasakoja nuotaka.

 

Bateliai

Taip pat prireikė paskolos ir bateliams. Tiesiog taip nutiko, kad atsirado noras kažką gražesnio apsimauti, tarsi neįprasto. Taigi, taip radosi labai gražūs bateliai, kuriuos irgi pirko iš vienos dizainerių kompanijos, tikrai brangiai gaminančios originalius batelius. Žinoma, nuotaka atrodė puikiai su jais, o ir prie suknelės gerai derėjo.

 

Šukuosena ir makiažas

Visada rizikingiausia nuotakos įvaizdžio dalis, žinoma, yra šukuosena ir makiažas. Kadangi niekuomet neaišku, kaip tai turi atrodyti, ir kas tai turi išvis būti. Taigi, šiuo atveju taip pat buvo neaišku. Tad nuotaka susirado net kelias visažistes ir kirpėjas: nusprendė, kad bent viena mokės savo darbą atlikti gerai. Taip ir buvo. Darbą bent kažkam tikrai pavyko atlikti gerai, bet jis kainavo daug…

 

Puokštė

Nors puokštė galėtų ir nieko nekainuoti, bet nuotakos nori, kad jų puokštė būtų pati geriausia, gražiausia, laikytųsi nenuvytusi kone amžinai. Taigi, su puokšte nutiko taip, kad ją teko darytis pas specialią floristę, ir ji už tai paėmė nei daug, nei mažai – 100 eurų. Kažkam turbūt tiek galėjo tiesiog kainuoti kostiumas.

 

Pamergių rūbai

Galiausiai pats keisčiausias, tačiau visgi nemažai pareikalavęs mokestis buvo pamergių aprengimas. Niekas negalvojo, kiek ir kodėl tai turėtų kainuoti, tačiau pamergių rūbai visgi turėjo savo kainą. Kartais nuotakos turi itin daug įgeidžių, kaip per jų šventę turėtų pasipuošti pamergės. Na o pamergės – tik draugės, kurios nebūtinai turės pinigų ar bus nusiteikusios iki begalybės tuštinti tokiems dalykams kišenes. Tad jeigu jau jaunoji daug visko įsigeidusi, gali tekti susimokėti, o gal dėl to ir pasiskolinti, ir norint pageidaujamu būdu papuošti pamerges.