Kauno vietos, kurios paliks tik geriausius atsiminimus

Laikinoji sostinė patinka ne tik šalies svečiams, kurie dažniausiai žavisi gamtos kampeliais mieste, tačiau taip pat ir patiems lietuviams, kurie supranta, kad pirmiausia reikia pažinti savo šalį kad būtų verta keliauti toliau už jos ribų. O kadangi pramogos Kaune gali būti ir yra labai įvairios, esame tikri, kad kiekvienas ras tokias, kurios labiausiai patinka.

Pateiksime kelias idėjas ir tikimės, kad tai Jums padės geriau pažinti laikinosios sostinės grožį.

  •         Zoo sodas dažniausiai yra viena labiausiai lankytinų vietų Kaune. Ne veltui sakoma, kad tai yra miesto vizitinė kortelė, kuri puikiai tinka visai šeimai ir tuo pačiu kiekvienam žmogui individualiai.
  •         Greta zoo sodo taip pat Jūsų laukia nuostabus pasivaikščiojimas ąžuolyno ribose. Tai yra tarsi didelis parkas, kuriame išlaikytas miško kvapas. Nuostabu, kadangi takeliai tinkami ne tik vaikščiojimui, tačiau ir sportui.
  •         Žinoma, Kauno pilis dažniausiai vadinama simboliu, kurį būtinai reikia aplankyti. Greta pilies Jūs pamatysite ir didelį Vytį, kuris buvo pastatytas gana neseniai. Tiesa, labai aktyviai lankomas miesto svečių.
  •         Pramogoms Kaune neapsieina ir be naktinio gyvenimo, kuris aktyviausias Senamiestyje. Kiekvienas ras tokias pramogas, kurios jam labiausiai patinka. Esame tikri.
  •         Ne pačiame Kaune, tačiau jo rajone Jūsų laukia regioninis parkas. Marios – nuostabiausia Kauno vieta, tad apsilankykite jas. Ypač – jachtų klubą.
  •         O kaip dėl Prisikėlimo bažnyčios, kuri suteikia galimybę pasigrožėti nuostabiausia Kauno panorama. Esame tikri, kad ji Jums parodys – koks nuostabus gali būti Kaunas. Svarbiausia, kad ne tik vakare, tačiau ir dienomis.
  •         Lygiai taip pat nuostabaus grožio panorama laukia Jūsų ant Šilainių kalno. Atsisėkite ir atsipūskite po dienos darbų.
  •         Kaunas dažnai traukia ir gamtos kampeliais, parkais, kurių labai daug tiek pačiame mieste, tiek už jo ribų. Šiuo metu parkai itin aktyviai tvarkosi, tad kuo daugiau aplankysite – tuo geriau pažinsite miestą.

Šis nuostabus miestas laukia visų, kurie nori smagiai praleisti laiką. Svarbiausia, kad jis vis labiau auga, tad ir galimybės pamatyti jo grožį tampa vis didesnės.