Koncertas kauniečiams – „Naktis Brodvėjuje“

Prieš pat Naujuosius metus, tikrai galite atrasti laiko puikiam ir naudingam koncertui. Geras ir turiningas renginys dar niekam nepakenkė, priešingai – jis padeda atsipalaiduoti ir tik dar stipriau pajusti šventinę nuotaiką.

 

Kauno valstybinėje filharmonijoje, dieną prieš Naujųjų metų šventę, rengiamas koncertas „Naktis Brodvėjuje“. Čia bus atliekamos populiarios dainos iš 20 amžiaus klasikinių miuziklų. Čia išgirsite C. Porter, C. Ives, G. Geld, J. Kander, F. Loewe, G. Gershwin ir kitų atlikėjų kūrinius iš praeito amžiaus miuziklų ir filmų. Tikrai atpažinsite tokius kūrinius, kaip: „Kiss me, Kate“, „New York, New York“, „Camelot“, „Oklahoma!“ ir kitus.

 

Pagrindinė koncerto mintis – svajonės ir jų išsipildymas. Scenoje žymus Kauno fortepijoninis trio ir G. Prunskus vieną naktį „praleis“ įžymiame Brodvėjuje, kur susitiks su klasikinių filmo juostų herojais ir įvairių miuziklų pagrindiniais personažais. Scenoje šoks baleto atlikėjai A. Mikalajūnaitė ir G. Visockis.

 

Tyra muzika, jaukūs prisiminimai ir dar neatrastos svajonės – visa tai labai profesionaliai susipins visoje vakaro programoje.

 

Koncerto laikas: gruodžio 29 diena, 17 valanda.

Koncerto trukmė: 1 valanda.

Koncerto vieta: Kauno valstybinė filharmonija, L.Sapiegos g. 5, Kaunas.