Kavos tirščių nauda ir panaudojimo būdai

Daugelis mūsų kiekvieną rytą pradedame su kavos puodeliu rankose. Tai gėrimas, kuris ne tik pradeda pabusti, tačiau taip pat ir atlieka ritualą, kuris skirtas mums pailsėti kiekvieną rytą ir paprasčiausiai pasiruošti naujai dienai. Tiesa, kai kava išgeriama, kavos tirščiai gali būti panaudojami. Egzistuoja labai daug įvairių tirščių panaudojimo būdų, tad jeigu kiekvieną dieną geriate kavą – neišmeskite jos „liekanų“.

Kavos tirščiai – kūno šveitiklis

Pirmiausia kava yra labai puikus odos šveitiklis, kuris gali padėti sumažinti taip moterų nemėgstamo celiulito. Rekomenduojame kiekvieną kartą, kai tik einate praustis, naudotis kavos tirščius. Ląstelių pašalinimas nuo Jūsų kūno padės atgaivinti odą, padėti jai būti kur kas elastingesnei ir gražesnei. Jeigu esate nagingas ir norite namuose pasigaminti kūno šveitiklį – internete galima atrasti labai daug receptų. Didžioji jų dalis susideda iš kavos, kuri ir tampa šveičiamąją priemone. Tačiau vietoj to, kad naudotumėte gerą kavą, kurią galima išgerti – rekomenduojame tirščius, kurie lieka bet kuriuo atveju.

Būrimas iš kavos tirščių?

Magija galima tikėti arba galima netikėti. Lygiai taip pat, kaip vieni tiki, kad būrimas iš kavos tirščių gali parodyti Jums ateitį. Tiesa, tam net nereikia profesionalų, kadangi internete galima atrasti labai daug informacijos susijusios su tuo, ką Jums pranašauja vienas arba kitas kavos tirščių pasiskirstymas. Jeigu rytais turite daug laiko gerti kavą ir paprasčiausiai kartais visai malonu patikėti magija ir burtais, tokiu atveju pasigoglinkite ir susižinokite, ką reiškia vienas arba kitas tirščių pasiskirstymas. Tokiu atveju pavyks smagiai praleisti rytą ir gal net numatyti savo ateitį.

Kavos tirščiai – augalų trąša

Dar vienas kavos tirščių panaudojimo būdas yra trąšos gėlėms. Turbūt toli gražu ne visi tą žino, tačiau jeigu norite, kad jūsų augaliukai būtų gražūs – jiems reikia duoti kavos. Tiesa, ne visoms gėlėms, tad čia jau reikia atskirai domėtis ar vienas ir kitas augalas mielai priima trąšas.

Akivaizdu, kad kavos tirščiai gali būti panaudojami labai įvairiai, tad neskubėkite jų išmesti.