TARPTAUTINĖ MUZIEJŲ ASMENUKIŲ DIENA: ĮSIAMŽINK GRETA ŠEDEVRŲ

Lengva ar sudėtinga įkūnyti /atkartoti meno kūrinio nuotaiką, emocijas, gestus, kompoziciją?

Kviečiame visus sausio 20 dieną paminėti Tarptautinę muziejų asmenukių dieną, nemokamai apsilankyti muziejuje ir sukurti asmenukę tradiciškai arba KITAIP.

TARPTAUTINĖ MUZIEJŲ ASMENUKIŲ DIENA
TARPTAUTINĖ MUZIEJŲ ASMENUKIŲ DIENA

Improvizuokite muziejaus erdvėse, įsiamžinkite / įsi(as)meninkite šalia meno šedevrų ir atskleiskite savo kūrybiškumą, vieni ar su draugais, sukurdami kūrybišką asmenukę, savitai šiuolaikišką „gyvąjį“ paveikslą! Pasidalinkite asmenukėmis su draugais socialiniuose tinkluose, atsiųskite ir mums adresu [email protected]

Jeigu nespėsite trečiadienį į muziejų, nenuleiskite nei rankų, nei išmaniųjų telefonų: stverkite vaizdus iš muziejaus tinklalapio www.ciurlionis.lt ir kombinuokite, montuokite, kurkite. Jūsų asmenukių lauksime iki kovo 1 d. Geriausią išrinksite jūs. Laimėtoją apdovanosime gausiomis „čiurlioniškomis dovanomis“ jau kovo 2 dieną.

Asmenukėms naudokite atrinktus kūrinius, kuriuos rasite http://www.ciurlionis.lt/asmenukiu-diena, muziejaus facebook‘e įvykio „Tarptautinė muziejų asmenukių diena“ Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/958804450881267/, M. K. Čiurlionio, M. Žilinsko galerijose.

Video kvietimas:

Pamatyk–improvizuok–nustebink–dalinkis!