Kaziuko mugė Kaune jau šį savaitgalį!

Niekam jau tikriausiai nereikia pristatyti pačios smagiausio ir didžiausio pavasario renginio – Kauno Kazimiero mugės. Kiekvienas save gerbiantis kaunietis užsuka čia bent pasivaikščioti, o daugelis tiesiog mėgsta pabūti tarp žmonių ir puikiai praleisti laiką. Juk čia galima ne tik pasimėgauti gurmaniškais lietuviškais patiekalais, bet ir įsigyti įvairių skanėstų bei buities rakandų į namus.

Šiais metais Kaziuko mugė Kaune vyks kovo 8 – 10 dienomis. Renginyje bus galima išvysti nemažai svečių iš užsienio: Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir kitų šalių. Atstovai pristatys mums savo šalies gaminius.

Žinoma, tradiciškai čia tikrai netruks daug lietuviškos produkcijos. Vietoje Jūs galėsite pasivaišinti gira, keptais paršiukais ir net ką tik pagauta ir iškepta žuvimi. Iš visos Lietuvos į Kaziuko mugę visada suvažiuoja nemažai bitininkų, ūkininkų, duonos kepėjų. Taip pat čia bus ir tautodailininkai ir amatininkai, todėl renginio metu galėsite įsigyti nemažai originalių ir smagių gaminių.

Tokį renginį Kaune galima drąsiai sulyginti su įspūdingu festivaliu Kaune. Retai kada dar pasitaiko progos, kad vienu metu galima ne tik pabūti su šeima, puikiai praleisti laiką, pasivaikščioti, bet dar ir pasmaguriauti išties skanaus maisto, pasimėgauti tradiciniais lietuvių gėrimais bei sugrįžti namo ne tuščiomis. Kaziuko mugė Kaune vyks jau 19 kartą! Būtinai atvykite.

Renginio laikas: kovo 8 – 10 dienomis, nuo 9 valandos ryto.

Renginio trukmė: 3 dienos.

Renginio vieta: Nemuno sala, šalia Žalgirio arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.