G. Šulinsko ir A. Puodžiukaičio koncertas Rumšiškėse

Moters diena – ypatinga proga kiekvienai damai, todėl būtina patirti kuo daugiau teigiamų emocijų. Gitaros ir saksofono muzikiniai šedevrai – tikra atgaiva kiekvienai moteriai, todėl šią dieną kviečiame atvykti į Rumšiškes, į išties neeilinį koncertą, kurį rengia gitaristas Gintaras Šulinskas bei saksofonistas Artūras Puodžiukaitis.

Viena yra groti kokiu nors muzikiniu instrumentu, tačiau visai kas kita mokėti išreikšti muziką per instrumentus taip, kad pajustumėte nepaprastą magijos aurą bei pasinertumėte į pačias gražiausias savo svajones. Būtent tokius jausmus patirsite, klausydamiesi šių dviejų atlikėjų koncerto.

Viso koncertu metu moterys ir jų draugės, draugai ar sutuoktiniai galės pasimėgauti ir išskirtine, prabangia vakariene, kurią sudarys net trys skirtingi patiekalai. Skanus maistas ir magiška muzika Jūsų ausims, ar galite bent pagalvoti apie geresnę moters dieną šiais metais?

Vietų į koncertą smarkiai mažėja, todėl maloniai kviečiame Jus registruotis į renginį ir rezervuoti staliukus jau iš anksto!

Koncerto laikas: kovo 8 diena, 19 valanda.

Koncerto trukmė: 3 valandos ir 30 minučių.

Koncerto vieta: Vila „Miško natos“, Kapitoniškių km 19, Kaišiadorių rajonas.