Klasika tapusios auksinės grandinėlės bus populiarios ir šiemet

Mados stebėtojai kiekvienais metais laukia naujienų ir stiliaus patarimų apie tai, kad bus madinga šiemet. Renkantis papuošalus, taip pat labai svarbu išmanyti mados tendencijas. Nes paisant jų, galite sukurti iš tiesų nepriekaištingą ir taiklų stilių. Pavyzdžiui, šiemet ir vėl bus madingos auksinės grandinėlės. Kokias rinktis ir kaip derinti prie kitų šiemet taip pat populiarų aprangos akcentų?

Kokias grandinėlės rinktis?

Juvelyrikos salonai siūlo labai platų auksinių papuošalų pasirinkimą. Grandinėlės iš aukso yra populiarus pasirinkimas ne tik tarp vyrų, bet ir tarp moterų. Jos dažnai įsigyjamos ir kaip dovana įvairių švenčių metu. Todėl renkantis grandinėlė, tenka pasukti galvą, koki ilgio, storio ir rašto grandinėlę rinktis.

Gera žinia tiems, kurie mėgsta masyvius papuošalus – tokio tipo grandinėlės šiemet bus labai madingos. Masyvios grandinėlės ant kaklo turėtų būti tai, kuo turėtumėte puoštis, jeigu norite atrodyti stilingai. Taip pat prie tokių grandinėlių galima derinti ir masyvius rankų papuošalus, kurie šiemet taip pat bus labai madingi.

Be to, šiemet bus labai populiarus gėlių simboliai ir elementai, todėl jeigu gėlių motyvai puoš grandinėlę, tikrai neprašausite, įsigydami tokį papuošalą naujam sezonui. Auksiniai pakabukai taip pat reikalingas ir originalus papuošalas…

Prie ko derinti grandinėles?

Jeigu norite sukurti iš tiesų subtilų stilių, reikia žinoti ne tik, kokie pavieniai elementai šiemet bus populiarūs. Labai svarbu išmanyti, kokios tendencijos vyraus papuošalų srityje, kad galėtumėte juos derinti tarpusavyje. Štai dar keli papuošalai, kurie šiemet bus madingi, tad ieškant auksinės grandinėlės, verta pagalvoti, kaip ją derinsite prie kitų šiemet labai madingų aprangos detalių.

    • Ilgi auskarai. Šiemet norėdami atrodyti iš tiesų stilingai, derinkite papuošalus tarpusavyje. Pavyzdžiui, prie grandinėlių labai svarbu pasirinkti tinkamus auskarus. Šiemet bus labai madingi ilgi auskarai. Jeigu ruošiatės į šventinį vakarėlį, auksinės grandinėlės ir ilgų auskarų derinys tikrai pabrėš Jūsų mados pojūtį.

    • Segės. Prie grandinėlių galima derinti ne tik auskarus ir apyrankes, bet ir kitus papuošalus. Šiemet bus ypač madingos segės, todėl skirkite dėmesio šiai aprangos detalei. Prie klasikinės aprangos puikiai derės smulki grandinėlė, o jeigu prie jos priderinsite stilingą segę švarko atlape, prikaustysite praeivių dėmesį.

    • Perlai. Šių metų tendencijos rodo, kad perlai bus labai populiarūs. Todėl jeigu ieškote išskirtinių papuošalų, kurie šiemet bus iš tiesų madingi, pagalvokite apie perlus. Išskirtinai gražios gali būti auksinės grandinėlės su perlais. Toks papuošalas pabrėžia moteriškumą ir puikiai tinka prie įvairių stilių drabužių.