Kaip išsirinkti nagų džiovinimo lempą?

nagu lempa

Šiais laikais manikiūras yra neįsivaizduojamas be ilgalaikio gelinio lakavimo būdo. Šis lakavimo būdas sutvirtina nagus ir neleidžia jiems lūžti bei dailiai atrodo ir išsilaiko apie tris savaites, todėl jį renkasi vis daugiau moterų. Gelis greitai išdžiūsta, naudojant tam skirta lempą bei netepa. Norint atlikti tokį manikiūra sau namuose yra reikalingos tam skirtos priemonės ir nagų lempa.

Kokią nagų džiovinimo lempą rinktis?

Dažniausiai galima rinktis iš dviejų skirtingų lempų variantų – su LED arba UV spinduliais.

Pagrindinis skirtumas tarp UV ir LED nagų lempų yra džiovinimo technologija. LED lempos naudoja naujesnę kryptinio apšvietimo technologiją. Jie naudoja tikslines lemputes, nukreipiančias šviesą tiksliose vietose, ten, kur nagas padengtas geliu, tuo tarpu UV lempos apima platesnį paviršiaus plotą. LED lempų naudojama šviesa greičiau padeda išdžiūti geliui (užtrunka nuo 5 iki 60 sek.) tuo tarpu UV spindulių – maždaug 120 sek. Atsižvelgiant į minėtus faktus, daugelis nagų meistrų renkasi LED technologijos lempas dėl tikslensės šviesos fiksacijos ir greitesnio darbo. Tačiau jeigu lempos Jums reikia asmeniniam naudojimui, Jūs turite daugiau laisvo laiko ir norite sutaupyti – rinkitės UV lempą, jos yra pigesnės ir puikiai tinka asmeniniam naudojimui namuose. Dar vienas UV lempos pranašumas yra tas, kad jos skleidžiami sipinduliai yra saugesni nei LED lempos, taip pat kadangi šios lempos spinduliai apima didesnį plotą, lengviau yra surasti padėtį padėti rankas, jų nereikia padėti taip tiksliai ir laikyti nejudinant.

Pasirenkant nagų džiovinimo lempos tipą labai svarbu atsižvelgti į savo poreikius, kokią sumą  planuojate skirti, kaip dažnai Jūs ją naudosite bei per kiek laiko norite pasidaryti manikiūrą. Taip pat svarbu nepamiršti tinkamai ir reguliariai prižiūrėti lempą, jog ši tarnautų kuo ilgiau.