Kontaktiniai lęšiai – jūsų maža paslaptis

lesiai

Daugeliui, sužinojus apie turimus regos sutrikimus, pirma mintis kyla, kaip ir kokius  išsirinkti akinius. Tobulųjų akinių paieškos sukelia nemažai streso. Vieni iš jų atrodo tokie gražūs, tokie stilingi, tačiau netinka prie veido, su vienais atrodoma juokingai, keistai, su kitais –  lyg tai, būtume ne mes. O gal galima šią situaciją išspręsti paprasčiau?

Kontaktiniai lęšiai –  puiki išeitis! Jie yra visiškai nepastebimi, nepakeičia jūsų veido bruožų ir išvaizdos, atrodote savimi, natūralūs. Lęšiai neleidžia aplinkai sužinoti, kad turite regėjimo problemų, o tai ypač svarbu tiems, kurie kompleksuoja ar išgyvena dėl savo regėjimo būklės. Tai leidžia jiems jaustis saugiems ir nepažeidžiamiems.

Nusprendusiems nešioti lęšius yra rekomenduojami mėnesiniai lęšiai. Jie leis jums išvengti nemalonių įsidėjimo ir išsiėmimo procedūrų kiekvieną dieną. Galite apie savo lęšius pamiršti visam mėnesiui, kadangi juos be pakeitimo galite nešioti iki 29d. dieną ir naktį. Šie kontaktiniai lęšiai pasižymi ypatingu minkštumu ir lankstumu.

Kontaktiniai lęšiai mėnesiui gali tapti gera alternatyva vykstant atostogauti, keliauti. Juk tada mažiausiai norime rūpintis akiniais, norime lengvumo ir paprastumo.

Kontaktiniai lęšiai 24 yra tobulas išsigelbėjimas nešiojantiems akinius. Jie puikiai pasitarnaus vienkartinėms progoms: sportuojant ( pvz. plaukiant), dirbant fizinį darbą. Kelionėje bus daug patogiau nešioti lęšius, nei akinius, kuriuos galima lengvai pamesti, sulaužyti ar sugadinti. Taip pat tie, kurie nuotraukose nori būti be akinių, turėtų nepamiršti įsidėti vienadienių lęšių prieš savo fotosesiją.

Kontaktiniai lęšiai Biofinity pagaminti iš perversmą sukėlusios Aquaform medžiagos, kuri leidžia dideliam deguonies kiekiui lengvai plūsti per lęšius į akis. Dėl silikono ir hidrogelio junginio Biofinity lęšiai užtikrina didelį vandens kiekį ir suteikia patogumą tiek dieną, tiek naktį.

Kontaktiniai lęšiai jautrioms akims – Biofinity kontaktinių lęšių gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos, leidžiančios pasiekti optimalų deguonies pralaidumo ir vandens kiekio lęšyje santykį. Biofinity lęšiai yra beveik nejaučiami dėvėjimo metu, todėl rekomenduojami ieškantiems aukščiausios kokybės ir žmonėms, kurių akys pasižymi didesniu jautrumu.

Kontaktinių lęšių gamybos inovacijos dabar suteikia galimybę juos naudoti ne tik kaip regėjimo korekcijos priemonę, bet ir kaip įvaizdžio detalę. Daugkartinio naudojimo spalvoti lęšiai kaip ir vienadieniai spalvoti kontaktiniai lęšiai tinkami paryškinti, patamsinti ar kardinaliai pakeisti esamą akių spalvą. Gali būti nešiojami tiek sutrikimų turinčių žmonių, tiek sveikų.

Kontaktiniai lęšiai atsiliepimai leidžia klientui įvertinti gamintojo teikiamų produktų kokybę, o Biofinity kontaktiniai lęšiai sulaukia daug teigiamų įvertinimų ir rekomendacijų. Todėl verta pasitikėti ir išbandyti laiko patikrintus produktus.

Kontaktiniai lęšiai išpardavimas – galimybė įsigyti pamėgtus ir išbandytus Biofinity produktus mažesnėmis kainomis ir džiaugtis jų  kokybe dar ilgiau.

Paveskite Biofinity lęšiams saugoti savo paslaptį!