KNYGOS „DUETAS: ANTANAS IR SOFIJA SMETONOS“ SUTIKTUVĖS

Istorinės Prezidentūros muziejininkės ir istorijos mokslų daktarės Ingridos Jakubavičienės knyga „Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos“ pasiekė skaitytojus praėjus lygiai metams po didžiulį susidomėjimą sukėlusios pirmosios knygos „Seserys: Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“ pasirodymo.

„DUETAS: ANTANAS IR SOFIJA SMETONOS“
„DUETAS: ANTANAS IR SOFIJA SMETONOS“

Iš karto po Vilniaus knygų mugės autorė pristatys savo naujausią knygą Kaune. Planuojami du pristatymai: kovo 3 dieną 17.00 valandą Istorinėje Prezidentūroje (įėjimas su pakvietimais) ir kovo 15 dieną 17.00 valand. Kauno įgulos karininkų ramovėje.

„Versus aureus“ leidyklos išleistoje knygoje pasakojama apie unikalų Antano ir Sofijos Smetonų duetą, kuris suskambo ne tik asmeninio gyvenimo erdvėje, bet ir plačiame XX a. Lietuvos istorijos kontekste. Kodėl šios dvi skirtingos asmenybės tapo ištikimais bendražygiais? Kaip juos įtakojo supantys asmenys ir išgyventi istoriniai įvykiai? Kas Smetonoms padėjo pakilti iki tarpukario Lietuvos elito viršūnės?

Į šiuos ir daugelį kitų klausimų padės atsakyti knyga ir jos sutiktuvėse dalyvaujantys istorikai: knygos recenzentai doc. dr. Dalia Bukelevičiūtė (VU) ir prof. dr. Jonas Vaičenonis (VDU), prof. dr. Virginija Jurėnienė (VU KHF) ir autorė dr. Ingrida Jakubavičienė.

Renginių metu bus galima įsigyti pristatomą knygą.

Papildoma informacija: tel. 8 37 201778

Maloniai kviečiame atvykti.