Kodėl „Mommy Makeover“ procedūrų paketas – vertas dėmesio?

Motinystė – viena įsimintiniausių ir gražiausių moteriškų patirčių. Vos tik užsimezgus vaisiui, kartu su juo pradeda kisti ir moters kūno formos. Specialistai teigia, kad net 80 procentų moterų po nėštumų ir gimdymų patiria nepageidaujamų pokyčių. Vienoms atsiranda strijos, kitoms – elastingumą praradusios krūtys ar likęs antsvoris. Jeigu fizinis aktyvumas, subalansuota mityba, įvairiausios odos priežiūros priemonės nepadeda, vienas iš efektyviausių būdų, leidžiančių sugrąžinti buvusias kūno formas – Mommy makeover procedūrų paketas. Šiame straipsnyje pateiksime priežastis, kodėl svarstančioms apie plastinės chirurgijos specialistus, verta pasidomėti šiuo procedūrų paketu.

Atliekamos kelios operacijos vienu metu

Klasikinį procedūrų modelį sudaro pilvo abdominoplastika ir krūtų operacijos. Vis dėlto, šiai dienai galima pasirinkti ir kitas procedūras, pavyzdžiui:

  • pilvo plastiką;
  • riebalų nusiurbimą;
  • odos patempimą;
  • krūtų didinimą implantais ar kūno riebalais.

Specialistų teigimu, siekiant išvengti rizikos veiksnių, planinė operacija neturėtų trukti ilgiau kaip šešias valandas. Tad siekiama, kad Mommy makeover procedūros trūktų iki 4 valandų. Priklausomai nuo norimo rezultato, gali prireikti ir antros procedūros.

Pirmojo vizito metu svarbiausia išsakyti visus lūkesčius chirurgui, kuris galės įvertinti situaciją ir parinkti atitinkamas procedūras. Kartu su specialistu nuspręsite, kurie krūtų implantai leistų sukurti norimą krūtinės formą bei aptarsite procedūrų eigą ir pooperacinį laikotarpį.

Užtikrinamas greitesnis rezultatas

Planinės operacijos metu atliekami keli kūno tobulinimai, tokiu būdu sutaupoma laiko pooperaciniam gijimui, nes viskas gyja vienu metu. Pooperacinis laikotarpis įprastai trunka 1–3 savaites, priklausomai nuo pacientės būklės ir atliktų korekcijų. Specialistai pataria sumažinti fizinio aktyvumo krūvį, o namų ruošos darbus perleisti artimiesiems.

Jeigu pacientė dirba sėdimą darbą prie kompiuterio, tai gali grįžti dirbti ir po 10 dienų. Tereikia užsidėti specialų korsetą ir kompresinius drabužius. Į sporto klubą grįžti galima praėjus maždaug 2 mėnesiams po operacijos, o galutiniai rezultatai matomi po 6 mėnesių.

Be to, svarbu pabrėžti, kad pirmiausia reikia leisti kūnui atsistatyti po gimdymo. Tad rekomenduojama palaukti mažiausiai 6 mėnesius po maitinimo krūtimi pabaigos. Per tą laiką susitraukia gimda ir krūties audiniai, o kūnas atsigauna po pokyčių.

Taigi, tai vienos iš pagrindinių ir svarbiausių priežasčių, kodėl verta atlikti planinę procedūrą po gimdymo. Kiekviena situacija yra unikali, todėl procedūros gali būti skirtingos. Vizito metu svarbiausia išsakyti lūkesčius ir norimą rezultatą. Patyręs specialistas, atsižvelgęs į individualų atvejį, parinks tinkamiausias procedūras. Kartu su efektyviais rezultatais, sugrįžta pasitikėjimas savimi, savo išvaizda.