Kokybiškesnis ir malonesnis seksualinis gyvenimas: kaip tai pasiekti

Romantinės novelės, erotiniai filmai, sekso žaislai, vaidmenų žaidimai miegamajame, seksualus apatinis trikotažas – visa tai yra labai puikios priemonės, kurios gali padėti paįvairinti kiekvieno iš mūsų seksualinį gyvenimą ir suteikti jam daugiau malonumo. Tačiau nors visos šios priemonės yra lengvai prieinamos kiekvienam iš mūsų, anaiptol ne kiekviena pora žengia žingsnį pirmyn ir jas išbando. Todėl verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių, kuriomis šiandien dalinasi sekso prekių parduotuvė „Crazylove“.

Planuokite laiką seksui

Taip, tai turbūt daugeliui iš jūsų nuskambėjo kaip labai neįprastas ar galbūt netgi šmaikštus patarimas. Tačiau iš tikrųjų statistika rodo, kad poros, kurios išsaugo ilgus ir laimingus santykius, paprastai planuoja laiką savo seksualiniams malonumams ir netgi seksą pasižymi kalendoriuje.

Ir nors galbūt tokia mintis jums atrodo nepriimtina, nes manote, kad mylėtis reikėtų tada, kada to užsinorite, paklauskite savęs, kiek kartu visa tai jums pavyko? Ar tikrai vos tik panorėję pasimylėti jūs tai ir padarydavote?

Dažnai mes pasiduodame kasdieniams rūpesčiams, mus lydi daug streso, sunkiai atrandame laiko poilsiui ir mus bet kada gali užgriūti papildomi vargai. Visa tai gali sutrikdyti ir mūsų seksualinį gyvenimą, tačiau jei visa tai bus iš anksto planuojama, seksas gali tapti prioritetine jūsų gyvenimo dalimi, kurios nepraleisite.

Galvokite vienas apie kitą

Seksas turėtų būti dviejų žmonių abipusis malonumas. Tai reiškia, kad norint pasimylėti apie seksą turėtumėte galvoti tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė. Priešingu atveju tik vienas iš jūsų gali likti patenkintas. Taip pat būtina suprasti, kad seksas yra ir didelis intymumas. Tai yra artumo, malonumo ir aistros jausmas. Todėl tuomet, kai norima pasimylėti, visuomet reikėtų galvoti vienas apie kitą. Jei to nepamiršite, tuomet abu stengsitės vienas dėl kito, tokiu būdu patenkinant tiek jūsų, tiek ir jūsų antrosios pusės troškimus bei norus (kurie, beje, kiekvieno žmogaus atveju skiriasi).

Leiskite vienas kitam patirti naujus potyrius

Bėgant laikui nemaža dalis porų savo miegamajame susiduria su rutina ir tai gali labai reikšmingai pabloginti ne tik seksualinį gyvenimą, tačiau ir pačius santykius. Todėl niekuomet nereikėtų baimintis savo miegamajame pasitelkti ir sekso žaislus, seksualų apatinį trikotažą ar išbandyti vaidmenų žaidimus – ką jau kalbėti apie naujas sekso pozas, kurių dar nebuvote išbandę. Visa tai jums padės patirti naujus potyrius ir lengviau pažinti ne tik vienas kitą, tačiau ir save, suprantant, kas jums iš tikrųjų patinka ir yra maloniausia.