Laikrodis puikiai papildo stilių

laikrodis

Pasirinkote gražius drabužius, juos suderinote, bet kažko lyg ir trūksta? Veikiausiai trūksta laikrodžio – aksesuaro, kuris papildytų, suteiktų papildomos stiliaus energijos.

Stilius – labai plati ir įvairialypė tema. Kai kurie žmonės mėgsta puoštis. Kiti mieliau renkasi kasdieniškesnius drabužius. Vieniems patinka aksesuarų gausa, o kiti orientuojasi į minimalizmą. Dar galima paminėti spalvas. Kas rengiasi juodai, kas renkasi spalvotus drabužius. Kai kam patinka ruda, todėl perka žemės tonų rūbus. Kai kam mėlyna… Kai kam žalia… Tai ne matematika, kur teisingas atsakymas galėtų būti tik vienas.

O kaipgi mada? Vieni ja domisi, kiti neskiria dėmesio. Bet pastebima, kad mados dalykai glaudžiai susiję su istorija. Kitaip tariant, apranga laikui bėgant tarsi kartojama: tai, kas pamirštama, po n metų vėl atgimsta. O kokia situacija laikrodžių flange? Kaip rašoma antraštėje, laikrodis puikiai papildo stilių. Bet kokie gi pačių laikrodžių stiliai?

Tiek gamintojai tiek pardavėjai sutinka, jog klasika nei sensta, nei iš mados ruošiasi eiti… Vadinasi, klasikiniai laikrodžiai net ir kintant madai išlieka mėgstami. Sutikite, estetiškas klasikinis aksesuaras ant riešo atrodo gražiai.

Tačiau po truputį populiarėja išmanieji laikrodžiai. Tiesą sakant, gal net ne po truputį… Ir štai kas įdomiausia: vieni išmanieji aksesuarai yra moderniai apipavidalinti, o kiti – kaip tik klasikinio dizaino. Pažiūrėjęs nė neįtartum, kad tai išmanusis laikrodis. Elegancija ir sumanumas gali labai gerai derėti.

Iš to, ką dabar aptarėme, darytina prielaida, jog laikrodis yra pozityvus stiliaus papildymas, nepriklausomai nuo propaguojamos aprangos. Kad ir kokius drabužius mėgstate, visada įmanoma rasti tinkantį laikrodį. Tiek sportininkams, tiek įmonių vadovams, tiek studentams – kiekvienos grupės atstovams pateikiama daug skirtingų modelių, nevienodi stiliai, o ir kainos tokios, kad lūkesčiai patenkinami. Nelieka nuskriaustas nei paprastas žmogus, nei milijonierius.

O ką daryti, jei sunku nuspręsti, kokio aksesuaro norisi? Rodos, ir tas šaunus, ir anas… Nenusiminkite, sprendimas yra! Pavyzdžiui, prie kai kurių „Vostok Europe“ modelių pridedami papildomi dirželiai (skirtingų spalvų) ir specialus atsuktuvas jiems keisti. Tad panorėję kitokios spalvos tiesiog pakeičiate dirželį. Išvengiate monotonijos ir kaskart pabrėžiate savo stilių.

Minėtas „Vostok Europe“ variantas traukia savo dizainu ir praktiškumu. Daug kitų laikrodžių gamintojų taip pat turi kuo pasigirti. O užvis geriausia, jei turite kelių laikrodžių kolekciją. Tada kiekvienai progai galite rinktis patį tinkamiausią. Apie monotoniją nėra net menkiausios kalbos…

Ieškote ir kokybiško, ir stilingo laikrodžio? Rinkitės čia. Gausa irgi gali būti stilinga! O dailus dizainas tinka kartu su patogumu!