Pramogos wake parke – ką įdomaus nuveikti be čiuožimo vandenlente?

vandenlenciu parkas

Galima drąsiai sakyti, kad lietuvius apėmė vandenlenčių manija. Iš pradžių prasidėjusi nuo kelių entuziastų, sporto šaka sparčiai išplito ir tapo populiari tiek tarp suaugusių, tiek tarp vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių. Populiarumą lėmė būtent tai, kad ši veikla visiškai neriboja galimybių: vandenlenčių sportu gali užsiimti bet kokio amžiaus, fizinio pasirengimo ar svorio asmenys.

Todėl vienas po kito Lietuvoje pradėjo atsidaryti wake parkai. Pradėję nuo didesnių miestų, šiandien jie išsiplėtė ir į mažesnius miestelius ar rajonus, suteikdami galimybę vandens pramogomis džiaugtis visiems. Visgi ne kiekvienas iškart išdrįsta stoti ant vandenlentės arba jų ši sporto šaka taip stipriai netraukia. Nauji wake parkai pasiruošę ir tokiems lankytojams, nes juose gausu ir kitų veiklų. Kokios pramogos wake parke siūlomos be čiuožimo vandenlente?

Batutų parkai

Pakankamai dažnos pramogos wake parke – šokinėjimas ant batutų. Tai puikus laisvalaikio užsiėmimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Batutai naudingi todėl, kad ant jų šokinėjant dirba visi raumenys, lavinama koncentracija, o tuo pačiu tai be galo smagi ir įtraukianti pramoga.

Kitos vandens pramogos

Wake parkuose taip pat populiarios ir kitos vandens pramogos. Kadangi vieta yra įrengta ant vandens, tokių parkų kūrėjai pasistengia ją išnaudoti kuo labiau. Čia galima užsisakyti pasivažinėjimą vandens dviračiais ar vandens motociklais, paplaukioti valtimi ar užsiimti kitomis panašiomis veiklomis.

Kavinė ir baras

Pramogos wake parke, kurias klientams siūlo bet kokia tokio tipo vieta – kavinės ir baro paslaugos. Čia žmonės gali pavalgyti, užsisakyti mėgstamą gėrimą ir tiesiog leisti laiką su draugais. Dažnai wake parko vietoje organizuojami renginiai, vakarėliai, čia žmonės atvyksta švęsti bernvakarių, mergvakarių, įmonės team building‘ų.

Mokymai

Dar viena veikla, kuri, skirtingai nei kitos, yra susijusi su vandenlentėmis – grupiniai užsiėmimai ir mokymai čiuožti vandenlente. Tai populiaru tarp kolektyvų ar draugų grupių. Dažnai vieni žmonės neišdrįsta išbandyti pramogos, tačiau kompanijoje jie jaučiasi drąsiau, o šalia esantys instruktoriai padeda jaustis saugiai, be jokio diskomforto.